HİPERTANSİYON HASTALARININ HAYATINI KOLAYLAŞTIRACAK TEDAVİ HİPERTANSİYON HASTALARININ HAYATINI KOLAYLAŞTIRACAK TEDAVİ

Niğde Valisi Cahit Çelik Rektör Hasan Uslu’yu makamımda ziyaret
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi (NÖHÜ) Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu, Vali Cahit Çelik’e Üniversitenin son yıllarda gerçekleştirdiği bilimsel çalışmalar ile yerleşkedeki fiziki ve altyapı gelişimleri konusunda bilgi verdi. Ziyaret kapsamında Vali Çelik, Rektör Uslu ile birlikte merkez yerleşkeyi gezdi ve Üniversitenin Sıfır Atık Uygulamalarıyla ilgili incelemelerde bulundu.
Rektör Uslu, burada yaptığı açıklamalarında, Sürdürülebilir ve İklim Dostu Kampüs Çalışmalarında Türkiye'deki 11 pilot üniversite arasında yer alan Üniversitenin Sıfır Atık Uygulamaları Kampüs kategorisinde En İyi Uygulama Ödülü'nün sahibi olduğu bilgisini vererek, Üniversitenin geri dönüşüm alanında yaptığı çalışmalarını da  anlattı.
Vali Cahit Çelik  Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinin Niğde ve bölge için çok değerli çalışmalar gerçekleştirdiğini ifade ederek sıcak karşılamaları dolayısıyla Rektör Uslu’ya teşekkür etti. Rektör Uslu Vali Çelik'in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirterek kendilerine teşekkür etti.
Ziyaret, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.
(Dahi GEDİK)
Niğde Valisi Çelik Rektör Uslu’yu ziyaret etti 6
Niğde Valisi Çelik Rektör Uslu’yu ziyaret etti 5
Niğde Valisi Çelik Rektör Uslu’yu ziyaret etti 4
Niğde Valisi Çelik Rektör Uslu’yu ziyaret etti 3
Niğde Valisi Çelik Rektör Uslu’yu ziyaret etti 1