Niğde Valisi Cahit Çelik, İlçe, belde, köy ve mahalle ziyaretlerine kapsamında Çiftlik İlçesini ziyaret etti. Vali Çelik Çiftlik Kaymakamı Batuhan Sarıoğlu’ndan ilçenin genel durumu ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Belediye ziyaretinin ardında İlçe merkezinde faaliyet gösteren esnafları gezerek hayırlı işler, bol kazançlar temennisinde bulunan Vali Cahit Çelik, daha sonra ilçeye bağlı belde belediye başkanları ve köy muhtarları ile Çiftlik öğretmenevinde bir araya geldi.
Belde Belediye Başkanları ve muhtarların sorun, görüş ve taleplerini dinleyen Vali Çelik, iletilen sorunların ivedilikle çözümü konusunda ilgili kurum müdürlerine talimat verdi. İlçedeki ziyareti kapsamında şehit Polis Memuru Nurettin Tekin’in baba ocağını ziyaret eden Vali Çelik, kahraman şehidin kıymetli ailesiyle bir süre görüştü.
Niğde Emniyet Müdürü Adnan Özdemir, İl Jandarma Komutanı J. Albay Gürol Okyar ve ilgili kurum müdürleri ile birlikte ziyaretlerini sürdüren Vali Cahit Çelik, Kaymakamlık ziyaretinin ardından Çiftlik Belediye Başkanı Serkan Güzel’i makamında ziyaret etti.
(Dahi GEDİK)