Sınıf Anneliği uygulaması kaldırıldı Sınıf Anneliği uygulaması kaldırıldı

Niğde Valisi Cahit Çelik, ilçe, belde ve köy gezi ve incelemeleri kapsamında Altunhisar ilçesini ziyaret etti.
Ziyarette Vali Cahit Çelik’e İl Emniyet Müdürü Adnan Özdemir ve Jandarma Komutanı Albay Gürol Okyar eşlik etti. İlk olarak Altunhisar Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Cahit Çelik, Kaymakam İlyas Kılıç’tan ilçenin durumu ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra Kaymakamlık birimlerini gezen Vali Çelik, görevli personellerle tanışarak çalışmalarında kolaylıklar diledi.
İlçeye bağlı belde belediye başkanları ve muhtarları ile bir araya gelen Vali Cahit Çelik, iletilen sorunların ivedilikle çözümü konusunda ilgili kurum müdürlerine talimat verdi. 
Toplantı sonrasında Altunhisar Belediye Başkanı Vedat Kirazcı’ya iade-i ziyarette bulunan Vali Cahit Çelik, ziyaretleri çerçevesinde Altunhisar Engelsiz Yaşam Merkezi'ne gitti. Burada rehabilitasyon merkezi sakinleri ile bir araya gelerek, kurumun verdiği hizmetleri yerinde inceledi. 
İlçedeki ziyaretleri çerçevesinde özel bir tekstil fabrikasını ziyaret ederek, çalışanlara kolaylıklar dileyen Vali Cahit Çelik, beraberindeki heyet ile birlikte yapımı tamamlanan Tekstil Kentte incelemelerde bulundu.
(Dahi GEDİK)