Sağlık-Sen Genel Başkanı Mahmut Faruk Doğan ve Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sinan Kuluöztürk Niğde'yi ziyaret ettiler. 
Sağlık-Sen Genel Başkanı Mahmut Faruk Doğan ve Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sinan Kuluöztürk, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu’yu, İl Sağlık Müdür Vekili Dr. Öğr. Üyesi Doğan Bahadır İnan’ı, Ömer Halisdemir Üniversitesi Niğde Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Yakup Çetinkaya’yı ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Umut Zeybek’i ziyaret edip sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının sorunlarını iletip istişarelerde bulundu.
Sağlık-Sen Niğde şubesi Şube Başkanı Ebuzer Doğan düzenlemiş olduğu teşkilat toplantısına katılan Genel Başkan Mahmut Faruk Doğan, Sağlık-Sen Niğde şubesi yönetim kurulu iş yeri temsilcileri ilçe başkanları gençlik kolları ve kadın kollarının katıldığı toplantıda sendikal çalışmalar hakkında bilgilendirmeler yaptı. Mahmut Faruk Doğan Sağlık-Sen’in Kurucu Genel Başkanı merhum Mehmet Akif İnan'ın çizgisinde hizmet sendikacılığı yaptığını yapmaya devam edeceğini söyledi. Göreve geldikleri süre içerisinde 6 ay gibi Kısa bir dönemde hizmet sendikacılığı adına yaptıkları çalışmaları şu şekilde sıraladı: “İlk icraat olarak Ankara da 190 yataklı Sağlık-Sen otel üyelerimizin hizmetine sunuldu. Üyelerimizin ücretsiz yararlanacağı İngilizce dil kursu, üyelerimizin çocukları için ücretsiz AYT- TYT kursu açıldı. Ankara ya gelen üyelerimizin özellikle hastanelere tedaviye gelen üyelerimizin yakınları için sağlık-Sen Taxi uygulamasını hayata geçirdik. Çok yakında planlanan ve projelendirilen birçok yeni uygulamayı hayata geçireceğiz’’ dedi.
(İbrahim UGUN)