Niğde Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı Alpaslan Düzgün, beraberinde yönetim kurulu, denetleme kurulu ve cemiyet üyeleri ile birlikte Niğde Valisi Cahit Çelik’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
10 Ağustos tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazetede yayımlanan Valiler Atama Kararnamesi ile Niğde Valisi olarak ataması yapılan Cahit Çelik’e Niğde Gazeteciler Cemiyeti hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Niğde Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Alpaslan Düzgün, Niğde Valiliği görevine atanan Cahit Çelik’i tebrik ederek görevinde  başarılar diledi. Niğde basını hakkında Vali Cahit Çelik’e bilgi veren başkan Düzgün, cemiyet faaliyetlerinden bahsederek, Niğde’nin öncelikli sorunları hakkında bilgi verdi.
Sıcak ve samimi bir sohbet havasında geçen ziyarette, NGC Başkanı Alpaslan Düzgün; ‘’Niğde’nin sorun ve sıkıntılarının giderilmesi noktasında yapılacak her güzel çalışmada, Niğde basını olarak sayın valimizin yanında olacağımızı ve destekleyeceğimizi ifade etmek istiyorum.’’ dedi.
MİLLETİMİZE VE NİĞDE’MİZE HİZMET EDECEĞİZ
Niğde Gazeteciler Cemiyeti Başkan, yönetim kurulu, denetleme kurulu ve cemiyet üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Cahit Çelik, göreve kısa süre önce başlamış olmasına rağmen Niğde basınının ilkeli ve duyarlı bir gazetecilik anlayışı sergilediğini belirterek; ‘’Niğde’de basınımızın aktif olarak görev aldığını gözlemliyorum. Bu anlamda basınla olan ilişkilerimizi önemsiyoruz. İnşallah Niğde’nin sorun ve sıkıntılarının çözümü noktasında da birlik ve beraberlik içerisinde olacağız. Hepimizin amacı Niğde’ye hizmet etmek, Niğde insanına, milletimize en güzel hizmeti sunmak.  Hep birlikte değerlerimize sahip çıkarak hizmet üretmek, şehrimizin sanayi, tarım, turizm alanlarında kalkınmasına, insanlarımızın refahına, huzuruna katık sağlamak en büyük hedefimizdir. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum.’’ dedi.
(İbrahim UGUN)