Meteorolojinin son tahminlerine göre Niğde’nin de aralarında bulunduğu çok sayıda ilde kuvvetli sağanak yağış bekleniyor.
Meteorolojinin tahminlerine göre yarın günün ilk saatlerinden itibaren Ankara, Eskişehir, Konya, Çankırı, Kırıkkale, Yozgat, Sivas, Kayseri, Kırşehir, Nevşehir, Aksaray ve Niğde illerinde aralıklı ve yerel olarak kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor. Vatandaşlar, yağışlara karşı tedbirli olmaları konusunda uyarıldı.
İç Anadolu ve Orta Karadeniz bölgelerinde gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, Sinop, Samsun, Ordu, Amasya, Tokat, Çorum, Kastamonu'da yer yer kuvvetli, Samsun'un doğusu ile Ordu'nun batısında ise çok kuvvetli yağışlar bekleniyor.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, İç Anadolu ve Orta Karadeniz bölgelerinde gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Bu yağışlar, Sinop, Samsun, Ordu, Amasya, Tokat, Çorum ve Kastamonu illerinde yer yer kuvvetli, Samsun'un doğusu ile Ordu'nun batısında ise yer yer çok kuvvetli olacak. Yağışların aralıklarla devam ederek pazartesi sabah saatlerine kadar etkili olması bekleniyor.
(Haber Merkezi)

Başkan Özdemir: Niğde Belediyesi’nin geliri 7 kat arttı Başkan Özdemir: Niğde Belediyesi’nin geliri 7 kat arttı