HİPERTANSİYON HASTALARININ HAYATINI KOLAYLAŞTIRACAK TEDAVİ HİPERTANSİYON HASTALARININ HAYATINI KOLAYLAŞTIRACAK TEDAVİ

Niğde Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, mahallelerde başlattığı kapsamlı genel temizlik çalışmalarını kentin her noktasında adım adım temizlik yaparak sürdürüyor.
MAHALLELERDE GENEL TEMİZLİK
Belediye temizlik ekipleri, İlhanlı Mahallesinin ardından, kentin en kalabalık mahallelerinden biri olan Selçuk Mahallesinde genel temizlik çalışmalarını yaparak,  bir yandan bulvar, cadde ve sokaklarda yol, orta refüj ve kaldırımların temizliğini yapıyor, diğer taraftan boş alanlardaki birikinti ve hafriyatları da bulundukları yerden kaldırıp uygun alanlara taşıyor.
Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesindeki hareket kabiliyeti yüksek yeni temizlik araçlarının kullanıldığı genel temizlik çalışmaları, vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanıyor.
DAHA TEMİZ VE DAHA YAŞANABİLİR BİR ŞEHİR
Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, rutin temizlik hizmetlerinin eksiksiz olarak sürdürüldüğü kent merkezinde, mahalleleri kapsayan genel temizlik çalışmalarının da yoğun bir şekilde devam ettiğini söyledi. Başkan Emrah Özdemir; “Şehrimiz her anlamda dönüşüyor, gelişiyor, büyüyor ve güzelleşiyor. Bir yandan devasa projelerimizin hayata geçirilmesi için çaba gösterirken, diğer yandan da vatandaşlarımız için daha temiz ve daha yaşanabilir yaşam alanları oluşturmanın gayreti içindeyiz. Hemşerilerimiz tertemiz cadde ve sokakları kullansın diye ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.’’ şeklinde açıklama yaptı.
(İbrahim UGUN)
Mahallelerde genel temizlik çalışmaları devam ediyor 6
Mahallelerde genel temizlik çalışmaları devam ediyor 5
Mahallelerde genel temizlik çalışmaları devam ediyor 4
Mahallelerde genel temizlik çalışmaları devam ediyor 3
Mahallelerde genel temizlik çalışmaları devam ediyor 2