Niğde Belediyesi tarafından kadınlar için yeni bir spor salonu açılıyor. Kızıl Elma Yaşam Merkezi bayanlara yönelik ve sabah 09:00 akşam 21.45 saatleri arasında haftanın 6 günü, 2 bayan eğitmen eşliğinde fitness, plates ve step aerobik hizmeti verecek. Başvurular Kızıl Elma Yaşam Merkezine yapılacak.
BAYANLARA ÖZEL OLACAK
Niğde Belediyesi, kadınların spor yapma imkanını artırmak amacıyla yeni bir spor salonu açıyor. Kızıl Elma Yaşam Merkezi haftanın 6 günü sabah 09:00 ile akşam 21.45 saatleri arasında hizmet verecek. Salonda fitness, plates ve step aerobik gibi çeşitli spor aktivitelerini bayanlara sunacak.
Spor salonunda, katılımcılara 2 bayan eğitmen eşlik edecek. Bu sayede kadınlar rahat bir ortamda spor yapma fırsatı bulacak ve gerekli desteği alabilecekler. Bayanlara özel olarak tasarlanan bu spor salonu, kadınların rahatlıkla spor yapabilecekleri bir alan sunacak.
BAŞVURULAR ALINMAYA BAŞLADI
Kızıl Elma Yaşam Merkezi'ne katılmak isteyen bayanlar, başvurularını merkeze yapabilecekler. Başvuru işlemleri için Kızıl Elma Yaşam Merkezi'ne gitmek yeterli olacak. Salonun açılış tarihi ve detaylar hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler, Niğde Belediyesi Çağrı Merkezi (444 51 01) ile iletişime geçebilirler.
KADINLARI SPORA TEŞVİK EDİYORUZ
Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir konuyla ilgili açıklamasında; ‘’Yeni spor salonumuz, kadınları spora teşvik etme ve sağlıklı yaşam konusunda farkındalık yaratma çabalarımızın bir parçasıdır. Kadınlarımızı spora teşvik ederek hem fiziksel hem de psikolojik sağlıklarını olumlu yönde etkileyecek projeleri yapmaya devam edeceğiz. Niğde’mize hayırlı olsun inşallah’’ dedi.
(İbrahim UGUN)