Niğde Fen Lisesi Değerler Kulübü Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum (ÇEDES) kapsamında Meliha Bayatlı Huzurevi’ni ziyaret etti.
ÇEDES Projesi kapsamında "Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum Projesi Uygulama Usul ve Esasları" çerçevesinde okul ‘Değerler Kulübü’nün düzenlediği organizasyonla öğretmen, idareci ve öğrenciler Meliha Bayatlı Huzurevi sakinlerini ziyaret etti.
Niğde Fen Lisesi idaresi ziyaret etkinliği hakkında yaptığı açıklamada; ‘’Yaşlılarımız, milli ve manevi değerlerimizi, kültürümüzü yarınlara taşıyan, geçmişimizle aramızda bağ kuran en değerli köprülerimizdir. Onlar, yuvalarımızın dayanağı ve bereket kaynaklarımızdır. Ağarmış saçları, bükülmüş belleri toplumumuz için birer rahmet ve mağfiret vesilesidir. Yaşlılarımız, Allah’ın dualarına icabet ettiği, ihsan ve ikramına mazhar kıldığı kimselerdir dedi.
Niğde Fen Lisesinin tüm idareci, öğretmen ve öğrencileri yaşlılara hürmeti, onların gönlünü almayı en önemli toplumsal görevlerinden biri olarak görür.
ÇEDES Projesi kapsamında "Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum Projesi Uygulama Usul ve Esasları" çerçevesinde okulumuz "Değerler Kulübü" nün düzenlediği organizasyonunla öğretmen, idareci ve öğrencilerimiz ‘Meliha Bayatlı Huzurevi’ sakinleri olan büyüklerimizi ziyaret ederek gönüllerini ve dualarını aldık dedi.
Ziyaretimizde bize her türlü kolaylığı sağlayan, ilgi ve alakasını esirgemeyen Huzurevinin değerli yöneticilerine teşekkür ediyoruz.” bilgisini verdi.
(Dahi GEDİK)