Önceki dönem Sanayi ve Teknoloji Bakanı, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı ve Bursa Milletvekili Mustafa Varank Niğde'ye geldi.
NÖHÜ AKADEMİK AÇILIŞ YILI İÇİN NİĞDE'YE GELDİ
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’nin (NÖHÜ) 2023-2024 Akademik Yılı açılış töreni için Niğde’ye gelen TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı ve Bursa Milletvekili Mustafa Varank, Niğde’de ilk olarak Niğde Valiliği ve Niğde Belediyesini ziyaret etti.
Mustafa Varank, Belediye Başkanı Emrah Özdemir’i makamında ziyaret ederek Başkan Emrah Özdemir’le bir araya geldi. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Belediye Başkanı Emrah Özdemir yaptıkları yatırımlar ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Konu ile ilgili Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir yaptığı açıklamada; ‘’Önceki dönem Sanayi ve Teknoloji Bakanımız, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı, Bursa Milletvekilimiz Mustafa Varank, belediyemize bir ziyaret gerçekleştirdi.  Belediyemizde ağırladığımız Sayın Bakanımızla hizmetlerimize ve ilimize dair istişarelerde bulunduk. Tecrübelerinden istifade edebildiğimiz değerli Bakanımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum’’ dedi.
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’nin 2023-2024 Akademik Yılı açılış töreni için Niğde’ye gelen TBMM Sanayi, Ticari, Enerji Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Mustafa Varank’ın, akademik açılış yılına özel konuşma yapacağı bildirildi.
(İbrahim UGUN)