Memur Sendikaları Konfederasyonu’na (Memur-Sen) bağlı Eğitimciler Birliği Sendikası Niğde 2 nolu Şube 1’nci Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.
Genel kurul 2 nolu Şube Başkanı Dr. Mehmet Ali Eroğlu’nun açılış konuşmasıyla başlarken, ardından Memur-Sen Niğde temsilcisi Hasan Orhan ve Eğitim-Bir-Sen genel başkan yardımcısı Mesut Öner birer konuşma gerçekleştirdi. Genel kurulda ayrıca 2 nolu şubenin yönetim kuruluna ve zorunlu organlarına üye seçimleri gerçekleştirildi.
 

Dünya çocuklarına bayram olarak armağan edilmesi çok anlamlıdır Dünya çocuklarına bayram olarak armağan edilmesi çok anlamlıdır

Ebs Olagan Gn Krl 1

Genel kurula, Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mesut Öner, Memur-Sen Niğde il temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Niğde 1 nolu şube başkanı Hasan Orhan, Sağlık-Sen Niğde Şube başkanı Ebuzer Doğan, sendikaların yönetim kurulu üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve sendika üyeleri katıldı.
Delegelerin oylaması sonrası Eğitimciler Birliği Sendikası Niğde 2 nolu şubenin yönetim kurulu listesi aşağıdaki şekilde oluştu.
Şube Başkanı: Dr. Mehmet Ali Eroğlu
Başkan Yardımcısı: Doç. Dr. Mehmet Özenç
Başkan Yardımcısı: Öğr. Gör. Bilal Çilkaya
Başkan Yardımcısı: Emrah Karcıağa
Başkan Yardımcısı: Mahmut Mutlusan
Başkan Yardımcısı: Ali Çamlı
Başkan Yardımcısı: Tahsin Arıkan
(Dahi GEDİK)