USOM’dan İnternet sorunuyla ilgili açıklama USOM’dan İnternet sorunuyla ilgili açıklama

TRT, kuruluşnun 60'ncı yıl dönümü kapsamında milli kültürün sürdürülmesi ve gelişimine katkı sağlamak amacı ile Niğde'de "TRT Sanatçıları Şehir Konseri" düzenleyecek. Niğde Belediyesi ortaklığında organize edilen konser, bugün saat 21.15'te Niğde Belediyesi Kültür Merkezi yanındaki otopark alanında gerçekleştirilecek.
Şef Mustafa Acar'ın yöneteceği konserde, Türk Halk Müziği sanatçıları Mustafa Kemal Şimşek, Zeynep Cihan, Özgür Eren ve Sebahattin Gülümser ile Türk Sanat Müziği sanatçıları Esra İçöz, Belgin Gök, Bahadır Özüşen ve Elif Güreşçi sahne alacak. Konser, TRT Müzik, TRT Türkü ve TRT Nağme'den canlı yayınlanacak ve halka açık olarak ücretsiz gerçekleştirilecek.
BAŞKAN ÖZDEMİR'DEN KONSERE DAVET
Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, TRT'nin "TRT Sanatçıları Şehir Konserleri" kapsamında Niğde Belediyesi ile birlikte düzenleyeceği bu özel konsere tüm müzikseverleri davet etti. Başkan Özdemir, TRT'nin 60. kuruluş yıldönümü vesilesiyle farklı şehirlerde konserler düzenlediğini belirterek, "TRT ses ve saz sanatçılarının sahne alacağı konserlerin düzenleneceği şehirlerarasında Niğde'mizin de yer almasından dolayı TRT yönetimine ve emeği geçenlere Niğdeli hemşerilerim adına teşekkür ediyorum" dedi. Ayrıca, Niğde  Belediyesi olarak yaz döneminde de kültürel ve sanatsal etkinliklere kesintisiz bir şekilde devam edeceklerini vurguladı.
(İHA)

Editör: Niğde Haber