Bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere Niğde’ye gelen Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu Niğde Belediyesini ziyaret etti.
ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ ALDI
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir'i makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Özdemir, belediye tarafından yapılan çalışmalar hakkında Eminoğlu’na bilgi verdi. Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, Niğde'de devam eden stadyum projesi ve Bucakçayır Spor Kompleksi'nin tamamlanması için gereken desteği vereceklerini söyledi. Verilecek destekle birlikte projelerin hızlandırılması ve tamamlanması için gerekli çalışmaların yapılması planlanıyor.
WhatsApp Image 2023-10-19 at 13.57.41
NİĞDE'NİN SPOR POTANSİYELİ ARTACAKTIR
Ziyaretle ilgili açıklama yapan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir; “Sayın Bakanımızın ziyareti bizi memnun etmiştir. Bilindiği üzere stadyum projesi Niğde'nin spor altyapısını güçlendirecek ve gençlere daha iyi spor imkanları sunacak bir projedir. Bucakçayır Spor Kompleksi ise farklı spor dallarının yapılabileceği modern bir kompleks olacaktır. Projelerin tamamlanmasıyla birlikte Niğde'nin spor alanındaki potansiyeli çok daha artacak ve gençlerin spor yapma imkanları çeşitlenecektir. Sayın Enes Eminoğlu'nun desteğiyle birlikte, projelerin bir an önce tamamlanması için gerekli çalışmalara hız verilmiştir’’ dedi.
(Dahi GEDİK)