Bayraktar, taklit peynire dikkat çekti Bayraktar, taklit peynire dikkat çekti

Niğde AK Parti Merkez ilçe Başkanı Mehmet Ali Şafak’ın istifası ile başlayan isitfa süreci, Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Temur’un istifası ile devam ederken,  AK Parti Çiftlik İlçe Başkanı Cavat Temur,  Altunhisar İlçe Başkanı Yavuz Hira ve Ulukışla İlçe Başkanı Göksel Akçam'ın da istifaları açıklandı.
Çiftlik İlçe Başkanı Temur istifa açıklamasında; ‘’Görev sürem boyunca, Melendizimizin kalkınması ve refahı için büyük bir gayretle çalışmaya özen gösterdik. Projelerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda birçok başarı elde ettik dedi. Birlikte yürüdüğümüz yolculuk boyunca desteklerini benden esirgemeyen başta Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdpğan’a, İl Başkanımıza ve önceki dönem İl Başkanlarımıza, Milletvekilimize ve Önceki dönem Milletvekillerimize, Belediye Başkanımıza, İl Genel Meclis Başkanımıza ve Önceki Dönem İGM Başkanlarımıza, Kadın, Gençlik Teşkilatımız ve AK Parti Teşkilatımızın her kademesine, özellikle Çiftlik İlçe Yönetim Kurulu Üyelerime, Beleeiye Başkanlarına, mahalle, köy, belde başkanlarına ve tüm hemşehrilerimize teşekkürlerimi iletiyorum dedi.
AK Parti Altunhisar İlçe Başkanı Yavuz Hira isitfa kararı ile ilgili sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada; ”Teşkilat olarak Son toplantımızı yaptık.16 Kasım 2022 Tarihinde Altunhisar ilçe başkanlığı görevine atanmam ile birlikte 14 ve 28 Mayıs seçimlerinde Niğde'de Ak parti olarak en yüksek oy almamızda Katkısı olan başta Teşkilatımıza ve emeği geçen herkese partim ve şahsım adına teşekkür ederim. Belediye başkan Aday adaylığı sebebi ile bugün itibariyle görevi bırakıyorum..Seçilecek olan ilçe başkanına başarılar diler saygılarımı sunarım” dedi.
AK Parti Ulukışla İlçe Başkanı Göksel Akçam istifa ile ilgili açıklamasında; 'Saygıdeğer Ulukışlalı hemşehrilerim, kurulduğu günden bu yana milletimizin refahı, birliği ve huzuru için kararlılıkla çalışan AK Parti, Türkiye'nin siyaset sahnesinde önemli bir değişimin ve dönüşümün sembolü olmuştur. Partimizin temel değerleri olan adalet, özgürlük, demokrasi ve milli birlik ruhu, Türkiye'nin güçlü bir şekilde ilerlemesi için temel bir direksiyon görevi üstlenmiştir.
Toplumumuzun her kesimine kucak açan ve farklılıkları zenginlik olarak gören partimiz, ülkemizin her bir köşesinde birlik, beraberlik ve dayanışma duygusunu güçlendirmiştir.  Böylesine büyük bir siyasi oluşumun içesinde yer alarak sizlerin teveccühü ve desteğiyle çalışmaktan onur duyduğum AK Parti Ulukışla İlçe Başkanlığı görevimden gönül birliğiyle aldığımız karar sonucunda istifa ediyorum.
Görev sürem boyunca, ilçemizin kalkınması ve refahı için büyük bir gayretle çalışmaya özen gösterdik. Projelerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda birçok başarı elde ettik. Birlikte yürüdüğümüz yolculuk boyunca desteklerini esirgemeyen başta Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan' ‘a, beraber çalıştığımız İl Başkanlarımıza, Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarıma, İl Genel Meclis Başkanlarımıza, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarına, AK Parti Teşkilatımızın her kademesine, özellikle Ulukışla İlçe Yönetim Kurulu Üyelerime, Kadın ve Gençlik Kolu Başkanları ve Yönetimlerine, Belediye Başkanıma, Mahalle ve Köy Başkanlarıma ve tüm Hemşehrilerime teşekkürlerimi iletiyorum.
AK Parti davamızın hizmet maratonu bir bayrak yarışıdır. Partimizin yüklemiş olduğu misyonu görev süremiz boyunca ve elimizden geldiğince Niğdemize taşımaya çalıştık. Bundan sonra da taşımaya devam edeceğiz dedi. 
AK Parti Bor İlçe Başkanı Şenol Ahmet Yüceer'in de istifa kararını açıklaması bekleniyor..
(Dahi GEDİK)