Mahkumları meslek sahibi yapacak proje protokolü imzalandı Mahkumları meslek sahibi yapacak proje protokolü imzalandı

Yaklaşık beş yıldır AK Parti Niğde Merkez İlçe Başkanlığı görevini yürüten Mehmet Ali Şafak görevinden istifa etti. Şafak istifa ettiğini kamuoyu ile paylaşımında yaptığı açıklamada;’’Kıymetli Niğdeli hemşerilerim, dostlarım, kardeşlerim, 13 Aralık 2018 tarihinde AK Parti Genel Merkezimizin takdirleri ile AK Parti Niğde Merkez İlçe Başkanı olarak çıktığımız yolda görevimizi en iyi şekilde yerine getirmek için canla başla mücadele içinde olduk. Bir genel seçim, bir yerel seçimde İlimizde mahalle mahalle, belde belde, köy köy ve hane hane hemşerilerimizin gönlüne dokunmak için gayret sarfettik. Hamdolsun hem yerelde hem de genelde çalışmalarımızın başarısını gördük ve sizlerin teveccühünü alarak şeref duyduk. Böylesine büyük bir siyasi oluşumun içerisinde yer alarak sizlerin teveccühü ve desteğiyle çalışmaktan onur duyduğum AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı görevimden gönül birliğiyle aldığımız karar sonucunda bugün itibariyle istifa ediyorum.
Görev sürem boyunca, Niğde’mizin kalkınması ve refahı için büyük bir gayretle çalışmaya özen gösterdik. Projelerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda birçok başarı elde ettik. Birlikte yürüdüğümüz yolculuk boyunca desteklerini benden esirgemeyen başta Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, İl Başkanımıza ve önceki dönem İl Başkanlarımıza, Milletvekilimize ve önceki dönem Milletvekillerimize, Belediye Başkanımıza, İl Genel Meclisi Başkanımıza ve önceki dönem İGM Başkanlarımıza, Kadın, Gençlik Teşkilatımız ve AK Parti Teşkilatımızın her kademesine, özellikle Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyelerime ve tüm hemşerilerimize teşekkürlerimi iletiyorum.
AK Parti davamızın hizmet maratonu bir bayrak yarışıdır. Partimizin yüklemiş olduğu misyonu görev süremiz boyunca ve elimizden geldiğince Niğde’mize taşımaya çalıştık. Bundan sonra da taşımaya devam edeceğiz. Tüm AK Parti ailemize ve Niğde halkımıza saygılarımla.” ifadelerini kullandı.
(Dahi GEDİK)