2023-2024 Eğitim ve öğretim yılının başlamasına az bir süre kala, Acar Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Asım Acar, Niğdeli veliler ve öğrencilere yönelik Okul Servisi ve taşımacılık faaliyetleriyle ilgili yenilikleri ve hizmetlerini içeren bir açıklama yaptı.
OKULLARINIZA SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ULAŞIMINIZ İÇİN KENDİMİZİ YENİLEDİK
Firma sahibi Acar, “Uzun bir yaz tatili biterken, yeni bir eğitim- öğretim yılına başlıyoruz. Özlediğiniz okulunuz, öğretmenleriniz ve sevgili arkadaşlarınıza 11 Eylül Pazartesi günü beklediğiniz okulunuz, öğretmenleriniz ve arkadaşlarınızla buluşacaksınız. Çok alışık olduğunuz ortama kavuşma isteğinizi yaz tatili süresince, günde kaç kere aklınızdan geçirdiğinizi hissettik. Bizler de Acar Seyahat Ailesi olarak bu kavuşmayı sabırsızlıkla bekledik.
Nihayet yaz tatili bitti ve sizin için hazırladığımız güvenli, konforlu araçlarımızla, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılına hazırlandık. Sizler yaz tatilini, her açıdan en verimli bir şekilde değerlendirirken, bizler de Acar Seyahat olarak boş durmadık ve sizin okullarınıza sağlıklı ve güvenli ulaşımınız için kendimizi yeniledik. Araç sürücülerimiz ile eğitimler yaparak, aldığımız yapıcı eleştiriler doğrultusunda alan bilgimizi geliştirdik. Muhatabı olduğumuz siz sevgili yavrularımız ile daha iyi iletişim kurma yol ve yöntemlerini geliştirdik. Yani hem araç sürücülerimizi hem de araçlarımızı yeni eğitim-öğretim yılına hazırladık. Güçlenen ve yenilenen araç filomuz ile geleceğimizi güvenle taşımaya hazırız. Acar Seyahat, önceliğimiz güvenli taşıma anlayışı ile ilk günden beri siz değerli ailelerimize hizmet vermeye devam ediyor. Üzerine titrediğiniz çocuklarınızı evinizden okullara, okullardan evinize güvenle taşıma sorumluluğunun bilinci içerisinde hareket etmek en temel ilkemizdir.  Acar Seyahat, siz velilerimizin değerli çocuklarına yeni eğitim-öğretim yılanda da verdiği hizmet sonrasında, bizim çocuklarımız anlayışı ile onların başarısı ile gurur duymaktadır.” Dedi.
BİZLER HAZIRIZ, SİZLER DE HAZIR İSENİZ, HAYDİ YOLUNUZ, YOLUMUZ AÇIK OLSUN
Acar Seyahat firma sahibi Asım Acar açıklamasının devamında , “Yılların birikimi ile deneyimli kaptanlarımız, sevecen Rehber Personelimiz ile sizleri samimi bir transfer ortamında, geleceğe hazırlandığınız okullarınıza taşımak için bizim en iyi yaptığımız iş. Bizler hazırız, sizler de hazır iseniz, haydi yolunuz, yolumuz açık olsun. Acar Seyahat olarak bizler sadece öğrencileri değil, geleceğimizin eğitimcilerini, sağlıkçılarını, hukukçularını, mühendislerini, özel ve kamu sektörüne hizmet verecek, ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesine çıkarak meslek sahiplerini taşıyor olmanın da farkındayız. Sizlerin gelecekteki başarısına katkı sunuyor olmak bizlere onur verecektir.
Biz Acar Seyahat Ailesi olarak bildiğimiz işi yaparken sloganımız olan “geleceğimizi güvenle taşıyoruz” sözümüzün gereğini yerine getirme gayretindeyiz. Kendimizi sürekli geliştiren, yenileyen, sektörün hizmet anlayışını takip eden bir şirket olarak bu anlayışımızı takip eden ve bu açıdan bizi tercih eden paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz.
Bu duygular ve düşünceler ile 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılının ülkemize, ilimize, okullarımıza, veli ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyoruz. Yeni Milli Eğitim Bakanımızla, yeni bir bakış açısından geleceğe güvenle bakıyor, siz değerli eğitimcilerimize, öğrencilerimize ve velilerimize ve Niğde Eğitim Camiasına saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz. Sağlıklı, mutlu ve başarılı bir eğitim-öğretim yılı diliyoruz. Sözleriyle açıklamasını tamamladı.
(Dahi GEDİK)                                                   

HİPERTANSİYON HASTALARININ HAYATINI KOLAYLAŞTIRACAK TEDAVİ HİPERTANSİYON HASTALARININ HAYATINI KOLAYLAŞTIRACAK TEDAVİ