2 Araç çarpıştı: 2 yaralı 2 Araç çarpıştı: 2 yaralı

Adana'da Uzman Çavuş olduğu öğrenilen kişi öğretmen eşini öldürdü, bacanağını ağır yaraladı olay anında yoldan geçen iki kişi de yaralandı.
Şüpheli uzman çavuş, polis tarafından vurulduğu halde, yaralı olarak olay yerinden kaçtı.
Seyhan ilçesine bağlı Kocavezir Mahallesi'nde öğle saatlerinde meydana gelen olayda bir kadın öldürüldü, 3 kişi yaralandı. Saldırının kıskançlık yüzünden işlendiği öğrenildi. Mardin'de öğretmen olarak görev yapan Hatice Ç. (29), yine Mardin'de uzman çavuş olarak görev yapan kocası Gökhan Ç. (27) ve Hatice Ç’nin kardeşinin eşi Murat Akdöker ile birlikte araçla Güney Kuşak Bulvarı'na geldikleri sırada şahıslar arasında tartışma çıktı.
Silahı çekince araçtan kaçtılar, uzman çavuş peşlerinden giderek vurdu
Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Gökhan Ç. silah çekti. Silahı gören Hatice Ç. kaçarken Murat Akdöker bacanağı tarafından vuruldu. Gökhan Ç. kaçan eşinin arkasından ateş ederken, yoldan geçen iki kişi vuruldu. Olayı görenler ise polise haber verdi. Bu sırada Gökhan Ç. eşini de vurdu.
Polislerle çatıştı, vuruldu ve yaralı olarak kaçtı
Kısa sürede olay yerine gelen ekipler ile Gökhan Ç. arasında çatışma çıktı. Vurulan şüpheli yaralı halde kaçtı. Bu arada genç kadın hayatını kaybederken diğer yaralılar hastaneye kaldırıldı. Çıkan çatışma sırasında polis aracına da 1 mermi isabet etti. Polis her yerde şüpheliyi arıyor. Genç kadının daha önce Gökhan Ç. hakkında şikayetçi olup uzaklaştırma aldırdığı öğrenildi.
(İHA)


Ad 2

Editör: Niğde Haber