Gürer: Bir yıllık vergi artış beklentisi yüzde 73,5 Gürer: Bir yıllık vergi artış beklentisi yüzde 73,5

31 Mart Mahalli İdareler Seçimine Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) Belediye Başkan Adayı olan Avukat Hulus Özen seçim sonucunu değerlendirdiği ve destek olanlara teşekkür içeren bir açıklama yaptı.
Hulus Özen açıklamasında; ‘’Değerli hemşerilerim, Niğde’mizde olağanüstü bir çabayla muhteşem bir kampanya dönemi yaşadık. Çok emek verdik, umutları tazeledik.  Oylarımızı oransal olarak son yerel seçime göre %100 arttırarak 2. parti olduk. Belediye meclisimize 10 üyemizi, il genel meclisimize 2 üyemizi kazandırdık. Bizleri bağrına basan, verdiğimiz emeğe kıymet veren, bizlere oy veren tüm hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum. Farklı siyasi görüşten olup tercihini bizden yana kullanmayan tüm hemşerilerime Niğde’mizin demokrasi iklimine kattıkları değer için teşekkür ediyorum.
Biz Niğde’nin gönlünü fethettik. Gönülleri fethetmeye, memleketimizi hak ettiği güzel yarınlara ulaştırmak için çok çalışmaya devam edeceğiz. Cumhuriyet Halk Parti’mizin bayrağını asan gençlerine, fedakar kadınlarına, yürekli yöneticilerine ve üyelerine minnettarım. Güveniniz için emekleriniz için her birinize ayrı ayrı şükranlarımı, yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. Demokrasi yarışında birlikte yarıştığım tüm belediye başkan adaylarına Niğde’mizin ortak iyiliği için gösterdikleri çabalardan dolayı teşekkür ediyorum. Siyasi yaşamlarında başarılar diliyorum. Yollar uzun, yolculuk sizlerle güzel. Niğde’yi güzel yarınlara ulaştırana kadar yine en çok biz çalışacağız. Hiç şüpheniz olmasın. Ülkemizde partimizi 1. parti yapan tüm vatandaşlarımıza selamlarımı ve saygılarımı iletiyorum’’ dedi.
(Dahi GEDİK)