Üniversitelerin ikinci öğretim programları kapatılıyor Üniversitelerin ikinci öğretim programları kapatılıyor

Niğde Ticaret ve Sanayi Odası (NiTSO) ve Niğde Ticaret Borsası (NTB) Okulu Niğde Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Niğde Protokolünün de yer aldığı mezuniyet töreni gerçekleştirdi.
NiTSO ve NTB Proje proje okulu olan Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi muhteşem bir mezuniyet töreni düzenledi. Gurur ve mutluluğun aynı anda yaşandığı törende 163 öğrenci geleceğe kep attı.Nitelikli ara eleman eğitiminde ve yükseköğretime yerleştirmede Niğde’de örnek gösterilen okullar arasında yer alan Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin 2023- 2024 yılı mezunları yeni yaşamına uğurlandı.
PROTOKOL MEZUN ÖĞRENCİLERİ TEBRİK EDEREK BAŞARILAR DİLEDİ
Niğde Valisi Cahit Çelik, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, NiTSO Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Katırcıoğlu ve Okul Müdürü Kadir Çevik öğrencilere yönelik konuşma gerçekleştirerek öğrencilerin mezuniyetlerini kutladılar.
OKUL BİRİNCİSİ NUR GÜLTEN KAHRAMAN DUYGULANDIRDI
Törende derece alan öğrenciler kürsüye davet edilerek ödüllendirildiler. Okul Birincisi Nur Gülten Kahraman konuşmasıyla hem öğretmenlerini hem arkadaşlarını duygulandırdı ve yaş kütüğüne mezuniyet plaketi çaktı. Konuşmaların ardından, gururlu ve mutlu bir şekilde kürsüye çıkan öğrenciler, mezuniyet belgelerini alıp keplerini atarak geleceğe önemli bir adım attı. Programın devamında muhteşem konser eşliğinde öğrencilerin eğlenerek mezuniyeti doyasıya yaşadı.
Okul bahçesinde düzenlenen törene Niğde Valisi Cahit Çelik, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde Cumhuriyet Başsavcısı Ufuk Mustafa Süren, Niğde Adalet Komisyonu Başkanı Bayram Ünlü, Niğde Barosu Başkanı Emin Alper Öztürk, İl Genel Meclis Başkanı Ömer Kılıç, İl Emniyet Müdürü Adnan Özdemir,  Niğde Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Katırcıoğlu, Niğde Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Uyanık, Niğde Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Serdar Ecemiş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Şenel, Kurum müdürleri, okul yöneticileri, öğretmenleri ve öğrenci velileri davetliler arasında yer aldı.
(Salih ALPTEKİN)

Ni̇tso’nun Proje Okulunda Mezuniyet Coşkusu Görseli 3

Ni̇tso’nun Proje Okulunda Mezuniyet Coşkusu Görseli 2

Editör: Niğde Haber