Niğde’de Tarık Buğra paneli düzenlendi Niğde’de Tarık Buğra paneli düzenlendi

Niğde Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, çocukları macera dolu bir gösteriyle buluşturmaya hazırlanıyor.
Çocuk Tiyatrosu oyuncuları, 23 Nisan Salı günü Niğde Belediyesi Kültür Merkezi Salonunda “Oz Büyücüsü” adlı oyunu sergileyecek.
Dorothy’nin mucizelerle dolu yolculuğunun anlatıldığı oyunu, Niğde Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncularından Ertuğrul Aslan yönetecek.
Niğde Belediyesi Çocuk Tiyatrosu oyuncuları Gökçen Kiper, Neslihan Ballı, Ebru Güner, Mert Özbek, Ali Eren Yücel, Ömer Cihan ve Ertuğrul Aslan’ın yer alacağı tiyatro gösterisinde oyuncular; renkli kostümleri ve eğlenceli karakterleriyle izleyicileri farklı bir maceraya sürükleyecek.
23 Nisan Salı Günü saat 19.00’da başlayacak oyunun; yetişkinler için 20 TL, çocuklar için 10 TL olan biletleri “kulturonline.niğde.bel.tr” internet adresinden temin edilebilecek.
BAŞKAN ÖZDEMİR, “KADINLAR İSTASYONUNU” İZLEDİ 
Bu arada Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde Belediyesi Kültür Merkezi’nde Konya Devlet Tiyatrosunun sergilediği “Kadınlar İstasyonu” adlı oyununu, eşi Duygu Özdemir ve tiyatro severlerle birlikte izledi.
SANATSAL VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLERE DEVAM
Gösterinin ardından Konya Devlet Tiyatrosu oyuncularına çiçek takdim eden Başkan Özdemir, Niğde Belediyesi olarak, vatandaşları kültürel ve sanatsal etkinliklerle buluşturmaya devam edeceklerini belirtti.
(Dahi GEDİK)