Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Niğde şubesi Denizli MÜSİAD Şube Başkanı Engin Boyacı, yönetim kurulu üyeleriyle MÜSİAD Niğde Şubesi’ni misafir etti.
Başkan Boyacı, Denizli’de hayata geçirdikleri sosyal ve kültürel çalışmalarla ilgili bilgi verirken, Denizli’de nitelikli üye sayısının arttırılması için çalışmalar yaptıklarını, MÜSİAD Karz-ı Hasen Sandığını güçlendirmek için girişimler içinde olduklarını anlattı.
Ziyaret sırasında ev sahipliğinden ve bilgi paylaşımından dolayı MÜSİAD Niğde Şube Başkanı Hüsamettin Gümüştepe’ye teşekkür eden Başkan Boyacı “MÜSİAD Denizli şubesi olarak en büyük hayalimiz olan MÜSİAD Bilim Merkezi ve Şube Binası yapımını da başladık. Temel atma törenimizi MÜSİAD Genel Başkanımız Mahmut Asmalı ve Denizli protokolünün katılımıyla yaptık. İnşat çalışmamız hızla devam ediyor. Üye ziyaretlerimizi, şube ziyaretlerimizi de belirlediğimiz bir program dahilinde yapmaya devam ediyoruz. Üyelerimiz arasında ticaretin daha geliştirilmesi, diğer şubelerle birlikte ortak projeler yapılması için istişareye önem veriyoruz. Biz büyük bir aileyiz. Niğde’ de MÜSİAD üyelerimizle birlikteyiz. Ev sahipliği için MÜSİAD Niğde Şube Başkanımız Hüsamettin Gümüştepe ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Hep birlikte çok daha güzel işler yapabiliriz” dedi.
GÜMÜŞTEPEDEN TEŞEKKÜR
Gümüştepe ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “MÜSİAD Denizli Şube Başkanı Engin Boyacı ve beraberindeki yönetim kurulu heyeti MÜSIAD Niğde Şubemize nezaket ziyareti gerçekleştirdiler. Şubelerin faaliyetleri ve üyeler hakkında bilgi alışverişi gerçekleşti. Sayın Engin Boyacı Bey’e ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı MÜSIAD Niğde olarak çok teşekkür ederiz” dedi.
ÖMER HALİSDEMİR’İN KABRİNE ZİYARET
MÜSİAD Denizli Şube Başkanı Engin Boyacı ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra Bor ilçesi Çukurkuyu beldesinde bulunan şehit Ömer Halisdemir’in kabrini de ziyaret ettiler.
(Salih ALPTEKİN)

Damızlık Sığır Yetiştiriciler Birliği’ne küpeleme yetkisi Damızlık Sığır Yetiştiriciler Birliği’ne küpeleme yetkisi

Niğde Müsi̇ad’a Denizli Müsi̇ad’dan Ziyaret (1)

Editör: Niğde Haber