Erasmus+ Projesi kapsamındaİspanya’ya giden Şehit Fazıl Doğruöz Mesleki Teknik Anadolu Lisesi (MTAL) Öğretmenleri, Madrid şehrindeki Los Abetos Kolejinde İşbaşı Gözlem faaliyeti gerçekleştirdi.
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen, Şehit Fazıl Doğruöz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi koordinatörlüğünde yürütülen KA122-SCH "Gerçekleştirelim: Doğamız Geleceğimiz" projesinde 18-22 Eylül 2023 tarihleri arasında İspanya’da Los Abetos Kolejinde İşbaşı Gözlem faaliyeti gerçekleştirildi.
Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen, Şehit Fazıl Doğruöz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi koordinatörlüğünde yürütülen KA122-SCH "Gerçekleştirelim: Doğamız Geleceğimiz" projesinin İşbaşı Gözlem hareketliliğine Okul Müdürü Hüseyin İşbaşar,  Sağlık Bilgisi Öğretmeni Fatma Kılıç, İngilizce Öğretmeni Ebru Gözcü, Fizik Öğretmeni Tuba Demirtaş ve Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Musa Aytekin katıldı. 18-22 Eylül 2023 tarihleri arasında İspanya’nın Madrid şehrinde Los Abetos Kolejinde İşbaşı Gözlem yapan öğretmenler Los Abetos Kolejindeki eğitim öğretim faaliyetlerini yerinde gözlemledi, çevre korumaya yönelik projeler ve iyi uygulamalar hakkında bilgi sahibi oldu. Atıklar ve geri dönüşüm işlemleri, sürdürülebilir kalkınma hedefleri ile ilgili yapılan uygulamalar hakkında bilgi aldı ve birlikte çeşitli eğitici etkinlikler yaptılar. İspanya’nın tarihi ve kültürü hakkında bilgi sahibi olan Okul Müdürü ve öğretmenler Katılım Belgesi ve Europass Hareketlilik belgelerini alarak İşbaşı Gözlem hareketliliğini başarı ile tamamladılar.
(Dahi GEDİK)

Meslek Liseliler İspanya’da işbaşı gözlem yaptı 5
Meslek Liseliler İspanya’da işbaşı gözlem yaptı 3
Meslek Liseliler İspanya’da işbaşı gözlem yaptı 4
Meslek Liseliler İspanya’da işbaşı gözlem yaptı 2
Meslek Liseliler İspanya’da işbaşı gözlem yaptı 1