Vali Çelik Süt Üreticileri Birliğini ziyaret etti Vali Çelik Süt Üreticileri Birliğini ziyaret etti

Niğde’nin Altunhisar ilçesine bağlı Keçikalesi Belediyesi Zabıta Memurluğu kadrosuna alım yapılacağını duyurdu.
Konuyla ilgili JKeçikalesi Belediye’sinden yapılan açıklamada; ‘’Niğde İli Keçikalesi Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla zabıta memuru alınacaktır’ denildi.
BAŞVURU GENEL VE ÖZEL ŞARTLARI
Belediyemizin alım yapacağı yukarıda belirtilen boş zabıta memuru kadrosu için yapılacak başvurularda uyulması gereken genel ve özel şartlar aşağıda belirtilmiştir.
BAŞVURU’NUN YERİ, TARİHİ, ŞEKLİ VE SÜRESİ
Adayların yapılacak sözlü sınav ve uygulamalı sınava katılabilmeleri için, başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmaları, istenilen diğer belgelerle birlikte, 11/12/2023-14/12/2023 tarihleri arasında (09:30-16:30 saatleri arasında) Keçikalesi Belediyesi Selçuk Mahallesi Vatan Caddesi No:2 adresine şahsen teslim etmeleri gerekmektedir, Adayların boy ve kilo ölçümü başvuru tarihleri arasında Belediyemiz Merkez Hizmet Binasında tabip gözetiminde yapılacaktır. Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvurular sadece şahsen yapılacak olup posta ve e-posta yoluyla yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.
(İbrahim UGUN)