Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen ve ilk turda az bir fark ile öne geçen ikinci turda ise ciddi bir farkla seçimi kazanarak Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı seçilen Özgür Özel, CHP Niğde İl Başkanı Erhan Adem’i A takımına aldı.
CHP İl Başkanı Erhan Adem Parti Meclisi (PM) liste seçimlerinde ise 516 oy ile Niğde’den PM üyesi  seçildi.

Screenshot_1-10
GÖZLER ÖMER FETHİ GÜRER’İ ARADI
CHP’nin önemli isimlerinden olan ve basın medya kanallarından görmeye alışık olduğumuz ve hemen hemen her gün en az bir konuya ve soruna dikkat çeken Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer kongre sürecinde çok öne çıkmayan ve adı listelerde duyulmayan isim oldu.  Ömer Fethi Gürer’in isminin Özgür Özel’in listelerinde yer almaması ise bu süreçte eski genel başkanları Kılıçdaroğlu’un listelerinde yer alabileceği ve kongre sürecinde de destek verdiği görüşü öne çıkıyor.
CHP PARTİ MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ KİMLER VAR?
Erhan Adem, Gökan Zeybek, Özgür Karabat, Bedirhan Berk Doğru, Ozan Işık, Deniz Yücel, Gamze Taşcıer, Murat Bakan, Suat Özçağdaş, Cem Aydın, Baki Aydöner, Ensar Aytekin, M. Gül Çiftci Binici, Selin Sayek Böke, Canan taşer, Pınar Uzun Okakın, Mahir Yüksel, Burhanettin Bulut, Ecevit Keleş, Ali Abbas Ertürk, Hikmet Erbilgin, Ali Haydar Fırat, Bülent Nuri Çavuşoğlu, Hüseyin Yaşar, Berker Esen, Ulaş Karasu, Müslim Sarı, Deniz Yavuz Yılmaz, Zeliha Aksaz Şahbaz, Özgür Ceylan, Hikmet Yalım Halıcı, Erbil Aydınlık, Sevgi Kılıç, Yalçın Görgöz, Orhan Sarıbal, Turgay Özcan, Melisa Uğraş, Mehmet Tüm, Ali Haydar Hakverdi, Mehmet Necati Yağcı, Sinem Kırçiçek, Mustafa Sezgin Tanrıkulu, İsmail Atakan Ünver, Semra Dinçer, Nevaf Bilek, Hüseyin Can Güner, Ahmet Hakan Uyanık, Bora Terzi, Ertan Akbaba, Dursun Bulut, Oğuz Kaan Salıcı, Şengül Yeşildal, Emin Umut Dikili, Eylem Ertuğ Ertuğrul, Sinan Adıyaman, Mustafa Adıgüzel, Erdal Aksünger, Murat Çan, Veli Özdemir, Necdet Saraç.
CHP PM BİLİM, KÜLTÜR VE SANAT PLATFORMU ÜYELERİ LİSTESİ
60 Parti Meclisi üyesinin 8'i Bilim, Kültür ve Sanat Platformu üyelerinden oluşuyor.
İlhan Uzgel, Fethi Açıkel, Yankı Bağcıoğlu, Baran Bozoğlu, Volkan Demir, Gülşah Deniz Atalar, Ali Rıza Erbay, Armağan Erdoğan, Gökçe Gökçen, Yalçın Karatepe, Andaç Pamuk, Tolga Sağ.
(Dahi GEDİK)

Gürer, Jokey Kulübünün bürokratlara sağladığı araçları sordu Gürer, Jokey Kulübünün bürokratlara sağladığı araçları sordu