Niğde’de süt ve süt ürünleri üzerine faaliyet gösteren CALMİO Süt A.Ş. tarafından Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine tıbbi cihaz bağışı yapıldı.
Hastanede göz ölçümü için oluşan yoğunluğu azaltmak için Niğde Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren CALMİO Süt Ürünleri A.Ş. ve Kendirli Grup Yönetim Kurulu Başkanı Esat Kendirli tarafından Hastaneye ‘220 bin TL değerinde Göz Ölçüm Cihazı ile 80 Bin TL değerinde 2 adet Gözlük Kutusu Deneme Seti’ bağışlandı.
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi  Yakup Çetinkaya konuyla ilgili açıklamasında; ‘Niğde’de hayırseverlerimiz hastanemizin her daim yanında. Daha önce göz polikliniğimize cihaz ve malzeme desteğinde bulunan Kendirli Grup Yönetim Kurulu Başkanı Esat Kendirli tarafından hastanemizde göz ölçümü için oluşan yoğunluktan dolayı ve yeni başlayan göz hekimlerimizin yoğunluğunu azaltmak için polikliniklerimizde kullanılmak üzere Göz Ölçüm Cihazı ve Gözlük Deneme Seti bağışladı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz’ dedi.
CALMİO Süt Ürünleri A.Ş. ve Kendirli Grup Yönetim Kurulu Başkanı Esat Kendirliye, Niğde Eğitim ve Araştırma Hastaneye yaptığı katkılar dolayısıyla Hastane Başhekimi Yakup Çetinkaya tarafından plaket verildi.
(Dahi GEDİK)

Calmio hastaneye tıbbi cihaz bagısı  3
Calmio hastaneye tıbbi cihaz bagısı 1