Bakan Yumaklı Sahipsiz Köpeklerle ilgili değerlendirmelerde bulundu Bakan Yumaklı Sahipsiz Köpeklerle ilgili değerlendirmelerde bulundu

Faaliyetlerini Ankara’da sürdüren Başkent Niğde Vakfı yeni yönetimi gazetemizi ziyaret etti.
Geçtiğimiz hafta olağan genel kurulunu gerçekleştirerek önceki dönem Vakıf Başkanı Gökhan Buluş’un güven tazeleyerek yeniden seçilmesinin ardından etkinlik ve faaliyetler için kolları sıvadı.
Bu kapsamda Niğde’de çeşitli program ve etkinliklere katılan Vakıf yönetimi çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.
Bu kapsamda Niğde Haber Gazetesini ziyaret eden Başken Niğde Vakfı yönetimi Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Tuncay Aytaş ile sohbet ederek, yayınları dikkatle takip ettiklerini, çalışmalarına tüm gayretleriyle devam edeceklerinin altını çizerek Vakfın etkinliklerine yer verdikleri için teşekkür etti. Gazete çalışanlarıyla bir düre sohbet eden Vakıf yönetimi çalışanlara işlerinde başarı diledi.
Ziyarete Başkent Niğde Vakfı yönetiminden Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektör yardımcısı Prof. Dr. Recep Çiçek ve Başkent Niğde Vakfı Başkanı Gökhan Buluş, Niğde Dernekleri Federasyon Başkanı Erdoğan Ünsal, Vakıf Başkan Yardımcısı Metin Ayhan, Vakıf Basın Sorumlusu Yönetim Kurulu Üyesi Avni Celal Kesek, Vakıf Üyeleri, İhsan Avşar, ve Mustafa Uysun katıldı.
(Dahi GEDİK)