Bağlama’da Bahar coşkusu şenlikle yaşandı Bağlama’da Bahar coşkusu şenlikle yaşandı

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü münasebetiyle yazılı bir kutlama mesajı yayımladı.

Emrah Özdemir Malazgirt Zafer mesajı görseli

Başkan Özdemir, mesajında, işçi ve emekçilerin, ülkemizin hem ekonomik hem de sosyal yönden kalkınmasında çok önemli katıklarının olduğuna işaret etti. Tüm dünyada ve ülkemizde işçi ve emekçiler tarafından birlik, emek ve dayanışma günü olarak kutlanan 1 Mayıs’ın; emekçilerimizin, çalışanlarımızın sorun ve taleplerinin dile getirilmesi bakımından önemli bir gün olduğuna değinen Belediye Başkanı Emrah Özdemir, “Türkiye Yüzyılında, sorunlarından arındırılmış bir çalışma yaşamı hedefine emin adımlarla ilerleyen ülkemizde, bu büyük hedefe devletimizle, milletimizle, çalışanlarımızla, sendikalarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla, işçilerimizle, emekçilerimizle birlik ve beraberlik içerisinde ilerleyeceğiz” diye konuştu.
Tarım ve turizm kenti olan Niğde’de artık önemli bir sanayi şehri olma yolunda büyük atılımlar yapıldığına da dikkat çeken Başkan Özdemir, “Önümüzdeki süreçte ilimizin her yönüyle kalkınması noktasında işçilerimizin ve emekçilerimizin daha çok katkı sağlayacağına olan inancımız tamdır. Her türlü temel ve sosyal haklarını gözettiğimiz Niğde Belediyesi’ndeki işçi ve emekçi kardeşlerimizle birlikte böylesine önemli bir süreçte bu güzel şehre hizmet ediyor olmanın gururunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.
Belediye Başkanı Emrah Özdemir, mesajında, tüm işçi ve emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutladığını da sözlerine ekledi.
(Dahi GEDİK)