31 Mart yerel seçimleri sonunda yeniden Kemerhisar Belediye Başkanı seçilen Ramazan Oya, “Geçen dönem olduğu gibi sadece bana oy verenler değil herkesin başkanı, herkesin belediyesi olmaya devam edeceğiz” dedi.
Niğde’nin Bor ilçesinde bağlı Kemerhisar Beldesi’nde mevcut başkan Ramazan Oya seçim sonrası Kemerhisar halkın seslenerek; ''Cumhuriyet'in devrimlerine sahip çıkan onurlu Kemerhisar Halkına selam olsun. Umudun ışığı sizler ile birlikte hiç sönmeden yanmaya devam edecektir. Bugünkü seçim sonuçları gösteriyor ki Cumhuriyet Halk Partisi ülkenin teminatıdır” dedi. Bu bir zafer değil, seçim başarısıdır dedi. Zafer düşmana karşı kazanılır. Biz zaferleri Dumlupınar'da, Sakarya'da ve Çanakkale'de kazandık. Bu süreçte bizlere destek veren tüm kardeşlerime, büyüklerime, küçüklerime, Parti örgütüme, Sandık başında ve seçim kurullarında görev yapan yol arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Sizlerin hakkı ödenmez emeklerinize sağlık arkadaşlarım ve yoldaşlarım'' dedi. 
SİZLERİ ASLA MAHÇUP ETMEYECEĞİZ!
“Kemerhisar’a hizmet etme aşkıyla doluyum. Kemerhisar’da ve gurbette yaşayan binlerce vatandaşımıza hizmet etmek için 2019 yılında çıktığımız bu yolda sizlerin oylarıyla 2'nci dönemimize başlıyoruz. Seçim süreci boyunca sürekli söyledik her kim kazanırsa kazansın Zafer Kemerhisar’ındır. Şimdi kardeşlik zamanı, birlik zamanı, hiç kimseyi, hiçbir siyasi görüşü ayırt etmeden tüm Kemerhisar için Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün fikirlerinden ve ilkelerinden sapmadan aşkla ve sevgiyle çalışmaya devam edeceğiz. Mazbatamız hepimize hayırlı olsun. Her şey çok daha güzel olacak'' dedi.
(Dahi GEDİK)