Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Niğde Şubesi gerçekleştirdiği 5’nci Olağan Genel Kurul toplantısında mevcut başkanı Hasan İpek yeniden seçildi.

UMKE ekiplerine arama kurtarma eğitimi verildi UMKE ekiplerine arama kurtarma eğitimi verildi

Gaziler 2

Tek liste ile gidilen Olağan Genel Kurul toplantısı Niğde Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Genel kurulda mevcut Başkan Hasan İpek yeniden Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı seçildi.

Gaziler 3

Başkan İpek, genel kurulda katılımcılar ve davetlilere hitaben yaptığı konuşmada; ‘’Bugün burada gerçekleştirdiğimiz genel kurul Toplantısında sizlerle bir araya gelmekten büyük memnuniyet duyuyorum. Öncelikle divan başkanımıza ve katılımcılara teşekkür ederim. Bugün burada derneğimizin seçim divani toplantısında bir araya geldik. Bu toplantının amacı, dernek içinde gerçekleşecek olan seçim sürecinin adil, şeffaf ve demokratik bir şekilde yönetilmesini sağlamaktır. Bu süreçte birlikte gösterdiğimiz dayanışma ve uyum, derneğimizin gücünü artırmıştır. Gelecekte de aynı birlik ve beraberlik içinde hareket ederek, derneğimizi daha da büyüteceğimize inanıyorum. Seçim sürecinin, derneğimizin birlik ve beraberliğini daha da güçlendirmesini diliyorum. Dernek çatısı altında ortak hedeflere ulaşmak adına samimi bir gayret içinde olacağına olan inancımızı vurgulamak isterim. Katılımınız ve destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim. Sağlıklı ve demokratik bir secim süreci geçirmemizi temenni ederim” ifadelerine yer verdi. Olağan Genel Kurul toplantısına dernek üyeleri, şehit aileleri, gaziler ve aileleri katıldı.
(İbrahim UGUN)