Altunhisar Belediyesi yeni başkanı Neşet Doygun mazbatasını aldı.
SEVİNCİNE AİLESİ ORTAK OLDU
Neşet Doygun, mazbatasını Hakime Pelin Kök'ün elinden aldı. Altunhisar Belediye Başkanı Neşet Doygun’a AK Parti Bor İlçe Başkanı Ethem Bozdoğan ve ailesi eşlik etti. Mazbata sevincini aile fertlerinin katılımıyla ölümsüzleştiren Altunhisar Belediye Başkanı Neşet Doygun 'a, oğulları Kahraman ve Yılmaz Doygun ile gelinleri ve sevenleri eşlik etti.

Whatsapp Image 2024 04 04 At 2.40.07 Pm


EN YÜKSEK OY ORANI İLE KAZANDI
31 Mart 2024 Pazar günü yapılan yerel seçimler sonucunda Altunhisar Belediye Başkanı olan Neşet Doygun, ilk kez çıktığı yarıştan zaferle ayrılmış, ilçe tarihi boyunca AK Parti'ye en yüksek oy oranını kazandırmıştı. Altunhisar İlçesinde, kullanılan 2 bin 238 oyun, bin 36'sını hanesine yazdırmayı başaran Neşet Doygun, yüzde 41 olan oy oranını yüzde 49'a çıkararak, MHP'li Altunhisar Belediyesini Ak Parti'ye kazandırdı. Altunhisar Belediye Başkanı Neşet Doygun, doğup büyüdüğü Altunhisar'da 5 yıl boyunca belediye başkanı olarak görev yapacak.
NEŞET DOYGUN KİMDİR?
Niğde'nin Altunhisar ilçesinde 1962'de dünyaya gelen Neşet Doygun, ilk, orta ve lise eğitimini Altunhisar'da tamamladı. 2002-2010 yılları arasında ilçede Esnaf Sanatkarlar ve Şoförler Odası Başkanlığı yapan Doygun, 1994'te Altunhisar belediye meclis üyeliğine seçilerek başkan yardımcılığı görevini yürüttü. 2002'de Altunhisar'da AK Parti'nin kurucu üyesi olarak görev alan Doygun, 2004 yılına kadar ilçe yönetiminde teşkilat başkanlığı görevini yürüttü. 2004-2009 yılları arasında il genel meclis üyeliği yapan  Neşet Doygun, aynı zamanda il genelinde birçok işletmeyle de çok sayıda istihdam sağlıyor. Doygunlar Grup Yönetim Kurulu Başkanlı olan Neşet Doygun, evli ve 4 çocuk babasıdır.
(İbrahim UGUN)

Kaymakam Yiğit belde ziyaretlerine devam ediyor Kaymakam Yiğit belde ziyaretlerine devam ediyor

Editör: Niğde Haber