Gürer: Hasat dönemi yaklaşırken ithalat hız kesmiyor! Gürer: Hasat dönemi yaklaşırken ithalat hız kesmiyor!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Niğde Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Hamdi Doğan, Büyük Birlik Partisi (BBP) Niğde İl Başkanı Bünyamin Karataş’ı ziyaret etti.
Niğde’nin sorunlarının ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü ziyarette, MHP Niğde Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Hamdi Doğan ile BBP Niğde İl Başkanı Bünyamin Karataş arasında samimi bir görüşme gerçekleştirdi.
Büyük Birlik Partisi (BBP) Niğde İl Başkanı Bünyamin Karataş ise, Başkan Adayı Doğan’ın Niğde’nin sorunlarıyla ilgili çözüm önerilerini memnuniyetle karşıladıklarını kaydederek, kazananın Niğde olmasını istedi.
DOĞAN: BÜYÜK ÖNEM VERECEĞİZ
MHP Niğde Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Hamdi Doğan, “Sayın başkanımızla yapmış olduğumuz samimi görüşmeler neticesindeki fikirlerini ve önerilerini hayata geçirme noktasında büyük bir hassasiyet ve önem vereceğimizi kendilerine ifade ettik” şeklinde konuştu.
Doğan, “31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerle ilgili seçim çalışmalarımızı son hızla devam ettiriyoruz. Büyük Birlik Parti’mizin İl Başkanı Sayın Bünyamin Karataş'ı ziyaret ettik. Kendileriyle Niğde'mizin sorunları, problemleri hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Niğde ile ilgili düşündüklerimizi, hayal ettiklerimizi sayın il başkanımızla paylaştık. Kendilerinin Niğde'mizin problemleriyle ilgili çözüm önerilerini aldık. Siz değerli Niğdeli hemşehrilerimizin 31 Mart 2024 tarihinde vereceğiniz çok kıymetli oylarla başlayacak olan Milliyetçi Hareket Partisi'nin yerel iktidarında, Niğde'mize hizmet etme yolunda, sayın başkanımızla yapmış olduğumuz samimi görüşmeler neticesinde Niğde ile ilgili fikirlerini ve önerilerini hayata geçirme noktasında büyük bir hassasiyet ve önem vereceğimizi kendilerine ifade ettik. Kendilerinin bizlere göstermiş olduğu yakınlıktan, misafirperverlikten ve ilgiden dolayı çok çok teşekkür ediyorum. Kendilerine de çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.
KARATAŞ: HAMDİ DOĞAN BAŞKANIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUZ
İl Başkanı Bünyamin Karataş, Başkan Adayı Prof. Dr. Hamdi Doğan ile birlikte yatırım ve projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunduklarını açıkladı.
Karataş, “Büyük Birlik Partisi olarak biz Milliyetçi Hareket Parti’mizin Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Hamdi Doğan Başkanımızı ve birlikteki meclis üyesi arkadaşlarımızı misafir etmekten şeref duyduk. Kendileriyle yaptığımız görüşmelerde seçimlerle ilgili, Niğde'ye kazandıracağı yatırımlarla ilgili, projelerle ilgili istişarelerde bulunduk. Niğde'de katmerlenmiş sorunlar var, bunları biliyoruz. Bunlarla alakalı çözüm odaklı projelerini memnuniyetle karşıladık. İnşallah Hamdi Doğan Başkanımıza, ekibine biz de Büyük Birlik Partisi olarak başarılar diliyoruz. Yaptıkları ziyaretten dolayı memnuniyet ifade ediyoruz. Rabbim yollarını, bahtlarını açık etsin. İnşallah Niğde'mizin birliği ve beraberliği daim olsun. Kazanan Niğde olsun. Katmerlenmiş sorunlara artık Niğde çözüm bulsun istiyoruz. Ben tekrar kendilerine ve ekibine teşekkür ediyorum, başarılar diliyorum. Allah yollarını, bahtlarını açık etsin.” diye konuştu.
Ziyarette, MHP Niğde Merkez İlçe Başkanı Musa Çelik, MHP Niğde Belediyesi meclis üyesi adayları ve BBP Niğde il yönetiminden isimlerde yer aldı.
(İbrahim UGUN)

Whatsapp Image 2024 03 28 At 3.40.20 Pm

Whatsapp Image 2024 03 28 At 3.40.20 Pm (2)