Bor Emniyet Kasım ayı verilerini paylaştı Bor Emniyet Kasım ayı verilerini paylaştı

Niğde Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen uygulamada şüpheliler gözaltına alındı.
Niğde genelinde vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması, meydana gelen hırsızlık olaylarının aydınlatılmasına yönelik çalışmalarda 5 ayrı hırsızlık olayı ile ilgili olarak olayları gerçekleştirdiği tespit edilen 6 şüpheli gözaltına alınarak suça konu eşyalar ve para sahiplerine teslim edildi.
4 ayrı motosiklet hırsızlığı olayı ile ilgili olarak şüpheli tespit edilen 5 kişi yakalanarak gözaltına alındı, suça konu motosikletlerden bir tanesi sahibine teslim edildi. 2 ayrı iş yerinden hırsızlık olayı ile ilgili olarak olayları gerçekleştirdiği tespit edilen 4 şüpheli yakalanarak haklarında yasal işlem yapıldı. 2 ayrı otodan hırsızlık olayı ile ilgili olarak olayları gerçekleştirdiği tespit edilen 4 şüpheli yakalanarak haklarında işlem yapıldı. 1 evden hırsızlık olayı ile ilgili suça konu cep telefonu bulunarak sahibine teslim edildi. 1 silahla kasten yaralama olayı ile ilgili olarak olayı gerçekleştirdiği tespit edilen 1 şüpheli yakalanarak hakkında işlem yapıldı. Kendisini kamu görevlisi ya da banka, sigorta, kredi kurumlarının çalışanı olarak tanıtması veya bu kurumla İlişkili olduğunu söylemesi sureti ile dolandırıcılık suçundan 4 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan 1 şahıs yakalanarak hakkında gerekli işlem yapıldı.
 (İbrahim UGUN)
WhatsApp Image 2023-09-18 at 11.32.01 (1)