Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Niğde Teşkilatının katkıları ile düzenlenen Ahmet Şafak Konseri ile binlerce partili bir araya geldi.

A Şafak 4

Niğde’de gerçekleştirilen ve binlerce vatandaşın katıldığı konserde, İl, İlçe ve Belde belediye başkan adayları sırayla sahnede tanıtıldı. MHP Niğde Milletvekili Cumali İnce, MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, İl Başkanı Aytekin Tükenmez, MHP Niğde Belediye Başkan Adayı Hamdi Doğan birer konuşma yaptı.

H Dogan Konusma 2

HAMDİ DOĞAN: BÜTÜN BELDELERİ VE İLÇELERİ KAZANACAĞIZ
Konser öncesi bir konuşma yapan MHP Niğde Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Hamdi Doğan; ‘’Şu meydan bizlere gösteriyor ki artık, Niğde'de değişim şart. 31 Mart'ta Milliyetçi Hareket Partisinin yerel iktidarı başlayacak.  2009'da devretmiş olduğumuz belediyeyi yeniden kazanacağız. Öyle bir kazanacağız ki kimse kaybetmeyecek.  Niğde kazanacak, İlhanlı kazanacak, Mar kazanacak, Efendibey  kazanacak, Karaatlı da kazanacak, Bor da kazanacak, Çamardı da kazanacak. Bütün beldeleri, ilçeleri kazanacağız. Nasıl bir belediye başkanı olacağını ve projelerini anlattığı konuşmasında; Milliyetçi Hareket Partisinin yerel iktidarında biz bu otopark problemini, trafik problemini en kısa sürede çözeceğiz. Son beş yıllık süre içerisinde pazarcı esnafından tutunda, kalenin etrafındaki vatandaşlarımız ve eski sanayiye kadar bütün yerlerde vatandaşlarımız mağdur edilmiş. Kale yıkılmış, kalenin etrafındaki yerler insanlarımızın başına yıkılmış.  Aşağı sanayi yıkılmış, valilik binasını yıktılar, vakıf iş hanını yıktılar. Şimdi de marangozlar ve mermercilerin olduğu yeri yıkmaya çalışıyorlar. 31 Mart'ta yıkanlar gidecek. Yapanlar gelecek" dedi.
İSTİHDAM SAĞLAYACAĞIZ
Başkan Adayı Hamdi Doğan konuşmasının devamında; “Biz nasıl bir belediye başkanlığı yönetimi olacağız. Biz iletişim kuran vatandaşımızın, irtibat kurabileceği, ulaşabileceği, bir belediye başkanı olacağız. Vatandaşla aramıza protokol kapıları koymayacağız. Niğde Belediyesi'nin kuruluş tarihçesi 1878'dir. O zaman beri hiçbir belediye başkanlığı döneminde yapılmayan icraat Emrah Başkanın döneminde yapıldı. Neydi? Kendisine mahsus belediyenin ön tarafında bir protokol kapısı yaptırdı. Bu kapıdan sadece ben gireceğim. Peki oyuyla o makama geldiğin vatandaşlar nereden belediye ye girecek... Arka kapıdan. 31 Mart'ta o protokol kapılarını kaldıracağım. Protokol murotokol kalmayacak. Belediyenin kapıları fakire, garibe, gurabaya açacağız. Biz sizin hizmetkarınız olacağız. Niğde'ye bugüne kadar getirilmeyen yatırımları, Cumhur İttifakının ortağı olarak, sayın milletvekilim Cumali İnce ile beraber yatırımları da getireceğiz, parayı da getireceğiz, yüzlerce binlerce gençlerimize yüzlerce binlerce istihdam alanı sağlayacağız. Ben 33 yıldır, Niğde'nin caddesinde, sokağında, köyünde, kasabasında olan bir kardeşinizim. Niğde beni bilir, bende Niğde'yi bilirim. Niğde'nin sorunlarını biliyoruz, çözüm yollarını da biliyoruz. Onun için diyorum ki, bize güvenin, verdiğiniz oylara sahip çıkacağız. İyi ki oy vermişiz dedirteceğiz, vermeyenlere de keşke oy verseydik dedirteceğiz. Onun için 31 Mart'a kadar sizden istirhamım. Durmadan, yorulmadan, bıkmadan, usanmadan, kutlu hedefe yürüyeceğiz" dedi.

C İnce Konusma

CUMALİ İNCE: BİZE DESTEK VERMEYE VAR MISINIZ?
MHP Niğde Milletvekili Cumali İnce'de " Evet özlediğim tablo bu, Niğde bu... Başta Belediye Başkan adayımız Hamdi hocam 35 yıllık yol ve dava arkadaşım. Partimizde, ocağımızda, teşkilat başkanlığı yaptığı her dönemde bizi yolda, yarıda bırakmadı. İnşallah Niğde'de yarım kalanları tamamlamaya geliyor 31 Mart'ta inşallah. İlçe belediye başkan adaylarımız, belde belediye başkan adaylarımız, tüm teşkilatlarımızla birlikte önce genelinde, şimdi de yerelde yönetmeye talibiz. Bize destek vermeye var mısınız? İşte Niğde Allah'ınıza kurban..." şeklinde konuştu.

A Tükenmez Konusma
İL BAŞKANI TÜKENMEZ TEŞEKKÜR ETTİ
MHP Niğde İl Başkanı Aytekin Tükenmez DE kısa bir konuşma yaparak, konser alanında bulunanlara ve teşkilatına teşekkür ederek “Geçmişin efsane ocak başkanı Hamdi Doğan hocayı efsane Niğde Belediye Başkanı yapacağız” Dedi.
Konuşmaların ardından sanatçı Ahmet Şafak sahne alarak, parçalarını yorumladı, alandaki hayranları da şarkılara eşlik etti.Konsere Niğde ve Aksaray milletvekilleri, İl ilçe yönetimi yanı sıra Etimesgut Belediye Başkan Yardımcısı Alaattin Sonat, İlçe ve Belde Belediye Başkan Adayları da katıldı.
(İbrahim UGUN)