Gürer, Jokey Kulübünün bürokratlara sağladığı araçları sordu Gürer, Jokey Kulübünün bürokratlara sağladığı araçları sordu

AK Parti Niğde Milletvekili Prof. Dr. Cevahir Uzkurt Niğde Organize Sanayi Bölgesine ek alan müjdesini verdi.

Whatsapp Image 2024 02 27 At 11.46.30 (1)

Vekil Uzkurt, Niğde’ye gelecek yatırımlarla ilgili; ‘’Niğde’miz için çalışıyor şehrimize değer katmaya devam ediyoruz. İlgili bakanlıklarımızla görüşmelerim neticesinde ilimize yeni bir Organize Sanayi Bölgesi (OSB) kurulmasının onayını almış bulunmaktayız. 300 hektar alana kurulacak olan Niğde Organize Sanayi Bölgemizin ek alanının hayırlı olmasını diliyor, ilimize ve ülkemize bereketli ve başarılı günler getirmesini temenni ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

Whatsapp Image 2024 02 27 At 11.46.30 (2)

HEMŞEHRİLERİMİZİN EMANETİNE SAHİP ÇIKIYORUZ
AK Parti Niğde Milletvekili Prof. Dr. Cevahir Uzkurt Niğde'de istihdamı artırmak ve ekonomiyi kalkındırmak adına yürütülen projelerin müjdesini verdiği açıklamasında; ‘’Önceki hafta Bor ilçemize kurulacak olan Organize Sanayi Bölgemizin onayı, bugün de Niğde’mize kazandırdığımız yeni ilave Organize Sanayi Bölgesi ile ilimizin istihdamına önemli katkı sağlamış ve ilimizin sanayi ve ekonomisine büyük ivme kazandırmış olacağız. İlimize yapılacak proje ve yatırımlar için elimizi taşın altına koyuyor, hemşerilerimizin emanetine sahip çıkıyoruz. Sadece Niğde’mize yatırım için çalışır, katma değerli projeleri kazandırmak için koşarız. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Bizi izlemeye devam edin’’ dedi.
(Dahi GEDİK)

Whatsapp Image 2024 02 27 At 11.46.31