KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

Niğde Valisi Cahit Çelik’in ev sahipliğinde Kayseri Valisi Gökmen Çiçek Başkanlığında Düzensiz Göçle Mücadele Koordinasyon toplantısı toplam 6 il Valisi ile Emniyet Müdürleri ve ilgili birimlerin idarecilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Valiler Düzensiz Göç ile Mücadele için toplandı 2
Ulukışla’nın Çiftehan köyünde gerçekleştirilen toplantıda İç Anadolu Bölgesi'nin göç politikaları ve stratejileri, düzenlenen 5. Bölge Düzensiz Göç ile Mücadele Koordinasyon Toplantısı'nda masaya yatırıldı. Bölge illerin valileri ve göç yönetimi uzmanları, bu önemli toplantıda bir araya geldi.
Toplantıda; 5. bölge haritası ve nüfus istatistikleri, il ve bölge bazında yabancı istatistikleri, 2022-2023 yabancı istatistikleri karşılaştırmalı değerlendirme, yakalanan ve sınır dışı edilen yabancı istatistikleri, sonuç ve genel değerlendirme konuları ele alındı.
Valiler Düzensiz Göç ile Mücadele için toplandı 3
5 İLİN VALİSİ NİĞDE’DE AĞIRLANDI
Düzensiz Göç ile Mücadele Koordinasyon Toplantısı'na Niğde Valisi Cahit Çelik’in sahipliğinin yanı sıra Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Sivas Valisi Dr. Yılmaz Şimşek, Nevşehir Valisi Ali Fidan, Tokat Valisi Numan Hatipoğlu ve Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan ile Göç İdaresi Sınır Dışı İşleri Genel Müdürü Ramazan Seçilmiş, İl Emniyet Müdürleri, İl Jandarma Komutanları katıldı.
(Dahi GEDİK)

Editör: Niğde Haber