Elektrik kesintisi yapılacak Elektrik kesintisi yapılacak

Niğde Valisi Cahit Çelik,2023-2024 eğitim öğretim yılının ilk ara tatiline girilecek olması ile ilgili öğretmenler, öğrenciler ile velilere hitaben bir mesaj yayınladı.
Vali Çelik mesajında; ‘’Sevgili öğrenciler! 2023-2024 eğitim öğretim yılının ilk ara tatiline giriyorsunuz. Hepinizi bugüne kadar göstermiş olduğunuz gayretten dolayı kutluyor, bu kısa molada hayallerinize kavuşmanın yolunun, planlı ve istikrarlı bir çalışma prensibi edinmekten geçtiğini hatırınızda tutmanızı istiyorum. Kıymetli Öğretmenlerimiz, “İnsan yetiştirmek” gibi ulvi bir görev ifa eden sizlerin, daha nitelikli bir toplumun inşasını sağlamak ve ülkemizi yarınlara daha güçlü hazırlanması için yaptığınız çalışmaları yürekten destekliyorum’’ dedi.
Velilere de seslenen Vali Cahit Çelik; ‘’Saygıdeğer Velilerimiz; Çocuklarımız bizim hayattaki en değerli varlıklarımızdır. Onların iyi bir eğitim almaları ve gelecek için sağlam adım atmış olmaları hepimizin ortak hedefidir. Sizlerden her zaman okul idaresi ile yaptığınız iş birliğini geliştirerek sürdürmeniz temenni ediyor, eğitim camiamızın tüm paydaşlarına iyi tatiller diliyorum’’ İfadelerine yer verdi.
(Dahi GEDİK)