Gürer: Çiftçilerin kredi borcu yüzde 75 arttı Gürer: Çiftçilerin kredi borcu yüzde 75 arttı

İYİ Parti Niğde İl Başkanlığı seçim çalışmalarını yürütürken son günlerde Niğde'de gündeme getirilen bazı iddialara da açıklık getirilen bir açıklamaya yer verildi.
Niğde Belediyesi’nin kazanılması için sürecin hassasiyetle yürütüldüğünü işaret eden İYİ Parti Niğde İl Başkanı İbrahim Uzun geçtiğimiz günlerde adeta dedikoduya dönüşen bir konuya açıklık getirerek; ''Kadrolarımız ile görevimizin başındayız, aslı astarı olmayan, bizlerden duymadığınız veya teyit etmediğiniz hiçbir konuya itibar etmeyiniz” dedi ve seçim süreciyle ilgili bilgi verdi.
ASILSIZ KONULARLA ZAMAN KAYBETMEK İSTEMİYORUZ
Hedeflerinin İYİ Partili seçmene Niğde’de belediye armağan etmek olduğu konusunun altını çizen İbrahim Uzun açıklamasında; “İl ve Merkez ilçe teşkilat ile başkanlarının görevlerinden alındığı ve hatta yerine gelecek simlerin dahi belirlendiği şeklindeki iddialar tamamen asılsızdır. Bu dedikodular İYİ Parti’ye zarar vermekten öteye gitmeyen mesnetsiz durumlardır. Bu iddiaları ise ortaya atanların amacı bellidir. Bizler kongre ile aldığımız görevi devam ettiriyoruz” diye konuştu.
NİĞDE BELEDİYESİ'NE GÜNEŞ DOĞACAK
Beldeler ve ilçelerin başkan aday adaylıkları konusunda sürecimiz devam ediyor. 22 Aralık tarihine kadar devam edecek olan süreçte Niğde Belediyesi başkan aday adaylık süreci de işliyor. Talepkar arkadaşlarımız ile görüşüyor değerlendirmeler yapıyoruz. İlerleyen süreçte bilinen isimlerin yanı sıra yeni yüzler ve değerli isimlerin de aramıza katıldığını görmüş olacağız. Yine hatırlatmak isteriz ki Niğde Belediye Başkanlığını kazanacak en yakın olan partiyiz. Kamuoyunda zaman zaman bazı isimlere yer alsa da resmi açıklamalar ve son karar ile birlikte seçim çalışmalarımız hız kazanacak. Amacımız her kesime ulaşmak ve değişimin neden gerekli olduğunu ve değişebilir olduğunu anlatmak olacaktır. Böylece Niğde Belediyesinin üzerine iyilerin güneşi doğacaktır” dedi.
(İbrahim UGUN)