Vali Çelik, Akkaya Barajı'nda kuş gözlemi yaptı Vali Çelik, Akkaya Barajı'nda kuş gözlemi yaptı

Niğde Belediyesi, yeni Valilik binasının altındaki kapalı otoparkı hizmete açtı. Araç sürücüleri, her gün 07.30- 22.00 saatleri arasında ücretsiz hizmet verecek olan kapalı otopark hizmetinden yararlanabilecek.
Kent Merkezine 150 araç kapasiteli ücretsiz otopark 2
3 AYRI NOKTAYA KATLI OTOPARK YAPILACAK
Niğde Belediyesi kent merkezinde araç parkı sorununun çözümüne yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.  Bu kapsamda, Paşakapı caddesi sonundaki Paşa hamamının arka kısmı ve Sırali camii yanı ile Dr. Sami Yağız Caddesi’nde Dışa Camii’nin arka kısmında 3 ayrı noktada katlı otopark yapımı için kamulaştırma çalışmalarını tamamlayarak Niğde Valiliğinin alt kısmındaki Kültür Merkezi yanı kapalı otoparkını hizmete açtı.
Kent Merkezine 150 araç kapasiteli ücretsiz otopark 3
150 ARAÇ KAPASİTELİ
Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, 150 araç kapasiteli otoparkın, kent merkezindeki otopark ihtiyacına önemli ölçüde katkı sağlayacağını belirtti.
Kent Merkezine 150 araç kapasiteli ücretsiz otopark 4
ÜCRETSİZ OTOPARK HİZMETİ
07.30- 22.00 saatlerinde hizmet verecek olan kapalı otoparktan, vatandaşların ücretsiz olarak yararlanabileceğine dikkat çeken Başkan Özdemir; ‘’3 ayrı nokta hizmete sunacağımız katlı otoparklarımız da hizmete girdiğinde, otopark sorununu büyük ölçüde çözmüş olacağız. Yeni otoparkımız Niğde’mize hayırlı olsun” diye konuştu.
(İbrahim UGUN)