Bakan Yumaklı Sahipsiz Köpeklerle ilgili değerlendirmelerde bulundu Bakan Yumaklı Sahipsiz Köpeklerle ilgili değerlendirmelerde bulundu

Niğde Belediyesi Halk Korosu solistlerinden Yaşar Yüksel bestelediği “İçimdeki Baharsın” isimli şarkısına klip çekti. Sanatçı Yüksel ve koro arkadaşları düet yaptığı kliple birlikte aynı zamanda Niğde’nin tarihi ve kültürel zenginliklerinin de tanıtımı yapılmış oldu. 
Niğde’nin tarihi ve kültürel zenginliklerinin bulunduğu mekanlarda çekimi tamamlanan ve Abay Müzik Prodüksiyon tarafından çekilen klip çok yakında bütün dijital platformlarda yayınlanacak.  
Müzikte Niğde’nin adını başta TRT ve diğer Ulusal TV kanallarında duyuran sanatçı Yaşar Yüksel kliple ilgili yaptığı açıklamada; ''En büyük dileğim müzik konusunda Niğde’yi tanıtan bir klip çekmekti.  Bu projemize kültür ve sanata önem veren Niğde Belediye Başkanımız Sayın Emrah Özdemir sahip çıkarak en büyük destekçimiz oldu. Kendilerine solist arkadaşlarımla birlikte yürekten teşekkür ediyoruz. Hayalimizi gerçekleştirmenin mutluluğu içindeyiz'' dedi. 
(Dahi GEDİK)