NİĞDOFF yine bir ilke imza atacak NİĞDOFF yine bir ilke imza atacak

Niğde Belediyesi A Milli Futbol Takımımızın 2024 Avrupa Şampiyonasında, Hollanda ile yapacağı çeyrek final maçı için Ömer Halisdemir Meydanı’na dev ekran kuracak.
Niğdeliler, Millilerimizin Çekya ve Avusturya ile yaptığı maçlarda olduğu gibi Hollanda ile yapacağı önemli karşılaşmayı da dev ekrandan izleme fırsatı bulacak.
A Milli Futbol Takımımız, 2024 Avrupa Şampiyonası çeyrek final maçında yarın (6 Temmuz Cumartesi) Hollanda ile karşı karşıya gelecek.
Niğdeliler, son 8 takım arasına kalma başarısını gösteren ay -yıldızlı ekibimizin, saat 22.00’deki Hollanda ile yapacağı yarı finale yükselme maçını, Niğde Belediyesi’nin Ömer Halisdemir Meydanına kuracağı dev ekranda izleyecek.
Milli takıma, Hollanda karşısında başarı dileyen Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, milli heyecanı dev ekrandan takip etmeye devam edeceklerini belirterek, “Tüm hemşerilerimizi Türk bayraklarıyla Ömer Halisdemir Meydanı’na bekliyoruz. Milli Takımımızın, yarı finale yükselmesi için desteklerimizi ve dualarımızı, maçın oynanacağı Almanya’ya göndermek için meydanda buluşalım” diye konuştu.
(Salih ALPTEKİN)

Whatsapp Image 2024 07 05 At 15.50.54 (1)

Editör: Niğde Haber