Türkiye geneli ‘YKS Çevrim İçi Deneme Sınavı’ yapılacak Türkiye geneli ‘YKS Çevrim İçi Deneme Sınavı’ yapılacak

Niğde Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar, 2023-2024 eğitim öğretim yılının ilk ara tatili ile ilgili öğrenci, veliler ve meslektaşlarına hitaben bir mesaj yayımladı.
Milli Eğitim Müdürü Yaşar mesajında; “2023-2024 eğitim öğretim yılının ilk ara tatiline ulaştık. Bir haftalık dinlenme ve tazelenme molası vereceksiniz. Bu günlerde kitap okumanızı, ailenizle ve sevdiklerinizle vakit geçirmenizi tavsiye ediyorum. Ekranlardan uzak durarak doğaya çıkın ve sonbaharın tadını çıkarın. Dinlenmiş olarak okullarınıza dönmenizi bekliyoruz’’ dedi.
Milli Eğitim Müdür Yaşar velilere verdiği mesajda; ‘’Değerli veliler, eğitim öğretim döneminin başlamasıyla sizler de yoruldunuz. Bir haftalık dinlenme sürecinde sizlere de göz aydınlığımız yavrularımızla vakit geçirmenizi tavsiye ediyor, sağlıklı günler diliyorum’’ sözlerini kullandı.
Niğde Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar öğretmenlere verdiği mesajda; ‘’Kıymetli meslektaşlarım, ara tatilde uzaktan devam edecek seminer faaliyetleri, mesleki bilgi ve becerilerimize katkı sağlayacaktır. Hepinize eğitim öğretim yılı başlangıcında gösterdiğiniz gayretli çalışmalarınızdan ötürü teşekkür ederim. Bir hafta sonra kaldığımız yerden devam etmek üzere hepinizi Allah’a emanet ediyorum’’ ifadelerine yer verdi.
(Dahi GEDİK)