HANGİ KURUMLARA ATAMA YAPILDI? HANGİ KURUMLARA ATAMA YAPILDI?

Dağıtım ağında Niğde’nin de bulunduğu Meram Elektrik Perakende Satış A.Ş.(MEPAŞ) müşteri deneyimini daha keyifli ve müşterilerimiz adına daha karlı hale getirmek adına atılan adımlara bir yenisini daha ekledi ve ‘MEPAŞ Avantajlar Dünyası’ projesini duyurdu.
MEPAŞ bu projesi ile markaları ve müşterileri bir araya getirerek alışverişte fırsatlar sunuyor. Avantajlar Dünyası projesi kapsamında, öne çıkan yerel ve ulusal markaların ürünleri MEPAŞ müşterilerine özel indirimlerle sunuluyor. Böylece müşteriler tercih ettikleri markalardan daha uygun fiyatlarla alışveriş yapma imkânına sahip oluyorlar.
Bu projeyle ilgili MEEPAŞ Genel Müdürü İlker Arslanargun; ‘’Müşteri odağını ön planda tutuyoruz ve Avantajlar Dünyası'nı da bu doğrultuda geliştirdik. Avantajlar Dünyası, sağladığımız ayrıcalıkların bir göstergesidir. Bu ayrıcalıklarla müşteri memnuniyetini artırmayı ve sadakati ödüllendirmeyi amaçlıyoruz’’ şeklinde konuştu.
Avantajlar Dünyası projesi 2024 yılında göze çarpan avantajlarla büyük ilgi görmeyi ve güçlü işbirlikleri kurarak fark yaratmayı hedefliyor.
(MEPAŞ)