Kale ve Kütüphane Projeleri Niğde’yi zirveye taşıdı Kale ve Kütüphane Projeleri Niğde’yi zirveye taşıdı

Niğde’nin de aralarında bulunduğu illere elektrik dağıtım hizmeti veren Meram Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi (MEPAŞ)iki ödül birden aldı.
Nice Medya tarafından düzenlenen 6. CX Awards Müşteri Deneyimi Ödülleri kapsamında MEPAŞ ‘Geleceğe Enerjin Kalsın’ projesi ile “Sürdürebilirlik” kategorisinde,E-talep Formu projesi ile "En İyi Dijital Müşteri Deneyimi" Kategorisinde” Üretken Proje ödüllerinin sahibi oldu.
Enerji, bankacılık, çağrı merkezi, sigortacılık, perakende gibi pek çok sektörden firmanın katılım sağladığı yarışmada Türkiye’nin önemli akademisyenleri tarafından puanlama yapılırken teknolojiden yararlanma, müşteri memnuniyetine etki, sürdürebilirlik gibi kriterler göz önünde bulunduruldu.11 Ocak Perşembe Gecesi İstanbul’da Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşen ödül töreninde Sürdürebilirlik ve En İyi Dijital Müşteri Deneyimi kategorilerinde yarışan MEPAŞ, müşteri deneyimine vermiş olduğu önem ile 2 alanda da Üretken Proje Ödülü’nü almaya hak kazandı.
MEPAŞ Müşteri Hizmetleri Ve Operasyonlar Direktörü Fatih YETİMOĞLU; “2023 yılında Sürdürebilirlik kapsamında enerji tasarrufu ve verimliliği amacıyla müşterilerimize yönelik çeşitli uygulamalarda bulunduk, Dijitalleşme kapsamında ise E-Talep Formu İle müşterilerimizin Müşteri Hizmetleri Merkezlerimize gelmeden tüm taleplerini alabildiğimiz alt yapının oluşturulması sağladık. Yapmış olduğumuz çalışmaların asıl amacı müşterilerimize mükemmel bir deneyim yaşatmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktı. Bu çalışmalarımız ile hem müşterilerimizden olumlu geri bildirimler almak hem de ödül töreninde bu ödülü kazanıyor olmamız bizi mutlu etti. Yarışmayı düzenleyen Nice Medya ekibine teşekkür ederiz” dedi.
(MEPAŞ)

Editör: Niğde Haber