Kaymakam Yiğit Rehabilitasyon Merkezi’nde incelemelerde bulundu Kaymakam Yiğit Rehabilitasyon Merkezi’nde incelemelerde bulundu

Niğde’nin Altunhisar Kaymakamı Abdussamed Yiğit Ramazan ayı nedeniyle ilçede görevli güvenlik personeli ile iftar ve sahur programlarında bir araya geldi.
İlçe Jandarma Komutanlığı’nda görevli jandarma personeli ile sahurda bir araya gelen Kaymakam Yiğit, daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli ile birlikte iftar yaptı.
İlçe Jandarma Komutanı Osman Karakullukçu ve İlçe Emniyet Amiri Bektaş Kaya’nın da yer aldığı programlarda Kaymakam Yiğit, ilçenin huzurunu ve vatandaşların güvenliğini sağlamak için 7 gün 24 saat başarılı bir şekilde görev yapan kahraman güvenlik teşkilatına teşekkür ederek Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını temenni etti. Bu vesile ile vatan müdafaasında hayatını kaybeden kahraman şehitlerimizi rahmetle anan Kaymakam Yiğit, vatanın müdafaası ve halkın güveliği için mesai mefhumu gözetmeksizin görev yapan tüm güvenlik güçlerine görevlerinde kolaylıklar ve başarılar diledi.
(Dahi GEDİK)      

Whatsapp Image 2024 03 26 At 10.43.51 (1)

Altun 2
​​​​​​​
Altiun 3