Başkan Yıldırım: Gençlerin zanaata dayalı mesleklere ilgisi azaldı Başkan Yıldırım: Gençlerin zanaata dayalı mesleklere ilgisi azaldı

Geçtiğimiz haftalarda İl Başkanlığı’ndan istifa ettiğini duyuran İbrahim Uzun’un ardından boşalan göreve, İYİ Partinin Niğde Kurucu İl Başkanı Avukat Hakan Tereci yeniden göreve getirildi.
İYİ Parti Niğde İl Başkanı Hakan Tereci konu ile ilgili yaptığı açıklamada;"Değerli hemşerilerim, saygıdeğer Parti üyelerimiz; Genel Başkanımız sayın Meral Akşener'in güveni ve iradesi ile yeniden partimizin il başkanlığı görevine atanmış bulunmaktayım. Önceki dönem İl Başkanımız İbrahim Uzun, İlçe Başkanımız Selçuk Demir’e Partimize vermiş oldukları hizmetleri için teşekkür ediyorum. İl başkanlığımızın hedefi, merkezi ve kapsayıcı bir teşkilat oluşturarak, her kesimin görüş ve taleplerini dinleyerek, güçlü ve dinamik yönetimi sağlamaktır. Bu güçlü ve her kesimden görüşün yer aldığı merkezi yapı, öncelik ülkem, öncelik Niğde’m şiarıyla Mart ayının sonunda yapılacak yerel seçimlerde kuracağımız teşkilat yapısıyla Niğde’mizin her kesimine dokunacak. Herkesin yaşam kalitesini artıracak yeni büyük projeler geliştirmek için bir araya geleceğiz"dedi.
(Dahi GEDİK)