24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramımız Kutlu Olsun 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramımız Kutlu Olsun

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle kahvaltılı basın toplantısı düzenleyerek Niğde’de çalışan gazetecilerle bir araya geldi.

Baskan 10 Ocak 3

Niğde Belediyesi işletmeciliğinde bulunan Horanta Yaşam Merkezi'nde gerçekleştirilen kahvaltılı programda Niğde’de görev yapan, yerel ve yaygın medya kuruluşları temsilcisi gazetecilerle bir araya gelen Belediye Başkanı Emrah Özdemir, basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü tebrik ederek günün önemine ilişkin sohbet etti.
Baskan 10 Ocak 4

GAZETECİLİK MESLEĞİNİN DAHA DA GELİŞECEĞİNİ GÖRÜYORUZ
Başkan Özdemir programdan sonra yaptığı açıklamada; ‘’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyoruz. Sizler gerçekten zor bir görev yapıyorsunuz, işiniz çok zor ve bunun farkındayız. Sizlere minnettarız, soğuk, sıcak demeden, kar kış demeden, gece gündüz her yerde sizler varsınız. Buna birebir şahit olan birisi olarak gönül rahatlığıyla diyorum, hepinizden Allah razı olsun. Sizin yaptığınız görev vatandaşımız için çok önemli. Özellikle son dönemde sosyal medyanın da ağırlık kazanmasıyla birlikte çok daha hızlı bir gazetecilik oldu. Maalesef sosyal medyada çok fazla bilgi kirliliği de oluyor ya da herkes kendini gazeteci olarak adlandırabiliyor. Ama gerçek gazetecilerin ne olduğunu sizler çok daha iyi biliyorsunuz ve bugün hepsi burada. Böyle kutsal bir vazifeyi yerine getiriyorsunuz, gazetecilik mesleğinin daha da gelişeceğini görüyoruz’’ ifadelerine yer verdi.
(Dahi GEDİK)

Editör: Niğde Haber