Vali Çelik: 105’inci yıl dönümünü coşkuyla ve gururla kutlamaktayız Vali Çelik: 105’inci yıl dönümünü coşkuyla ve gururla kutlamaktayız

Niğde’nin Bor İlçesine bağlı Kemerhisar Beldesi Belediye Başkanı Ramazan Oya Ankara’da, Kültür ve Turizm Bakanı başta olmak üzere TBMM ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezine ziyaretlerde bulundu.
Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği 1günlük Başkent ziyaretiyle ilgili değerlendirmede bulunan Kemerhisar Belediye Başkanı Ramazan Oya,’Herşey Kemerhisar İçin’ sloganıyla 5 yıl önce çıktığımız memleketimize hizmet yolunda 1 günlük Ankara programımızda Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy beyefendiyi ve Bakan Yardımcımız Sayın Gökhan Yazgı Beyefendiyi ziyaret ettik. Sayın Bakanımıza göreve geldiğimiz günden bugüne Antik Tyana Kenti Kazı Başkanımız Sayın Osman Doğanay hocamız ile birlikte büyük emekler sarfettiğimiz 'Kemerhisar ve Niğde Turizminin en büyük projesi olan Kemer yolu projemizi anlattık. Sayın Bakanımıza nazik misafirperverlikleri için ve projemize ayırdığı zaman için şükranlarımı sunarım. Genel Başkan Yardımcımız Sayın Erhan Adem’i Genel merkezimizde devamında Niğde Milletvekillerimiz Sayın Ömer Fethi Gürer’i ve Cumali İnce Beyefendileri Gazi Meclisimizde Makamlarında ziyaret edip Kemerhisar’daki çalışmalarımız hakkında kendilerine bilgi verip desteklerini istedik. Sayın Genel Başkan Yardımcımıza ve Sayın Vekillerimize nazik Misafirperverliklerinden dolayı şükranlarımı sunarım’’ İfadelerine yer verdi.
(Dahi GEDİK)