Niğde  Protokolü bayramlaştı Niğde Protokolü bayramlaştı

Bolu'da, eşini sevgilisiyle evde yakalayan H.M isimli yabancı uyruklu şahıs sınır dışı edildi. Eşi İ.H. ile sevgilisi A.M. ise Bolu'da kaldı.
Bolu'nun Semerkant Mahallesi Akıncı Sokak'ta öğle saatlerinde bir apartmanda meydana gelen olayda iddiaya göre, yabancı uyruklu H.M. (27), dini nikahlı eşi İ.H'nin (33) kendisini başka bir yabancı uyruklu şahısla aldattığını öğrenerek eve gitti. Eve kayınbiraderiyle giden H.M., karısının yanında başka bir adam olduğunu gördü. Kadının kocasından kaçmaya çalışan A.M. ise 3'üncü kattan aşağı atlayarak, 1. kattaki dairenin balkonuna düştü. İhbar üzerine olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralı şahıs, bulunduğu yerden alınarak tedavi için hastaneye kaldırıldı. H.M.., İ.H. ile kardeşi gözaltına alındı. Durumu öğrenen A.M.'nin babası ise olay yerine gelerek taşkınlık çıkardı. Polis ekipleri babayı gözaltına aldı.
MAĞDUR OLAN KOCA SINIRDIŞI EDİLDİ
Emniyet Müdürlüğü'nde ifadeleri alınan şahıslardan H.M., kayınbiraderi ve A.M.'nin babası "düzeni bozmak" suçlamasıyla sınır dışı edildi. Evde sevgilisiyle basılan İ.H. ile sevgilisi A.M. ise Bolu'da kaldı.
(İHA)

Editör: Niğde Haber