Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nden Niğde’de aşure ikramı Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nden Niğde’de aşure ikramı

Niğde Belediyespor’un taraftar grubu NiğDELİLER, Niğde Valisi Cahit Çelik’e  hem sosyal medya hesaplarından hem de basın üzerinden çağrıda bulunarak Niğde futbolu adına destek istemişti. Niğde Valisi Cahit Çelik bu çağrıya kayıtsız kalmayarak sosyal medya hesabı üzerinden “Çayı demleyin, misafiriniz” olacağım mesajı ile taraftar grubunu ziyaret edeceğini belirtti. 
NiğDELİLER TARAFTAR GRUBUNUN ÇAĞRISI
Niğde Belediyespor’un taraftar grubu NiğDELİLER, Niğde Valisi Cahit Çelik’e çağrıda bulunarak,
Kırmızı-lacivertli takıma destek beklentilerini açıklayan NiğDELİLER taraftar grubu, Vali Çelik’e, “İlimizin mülki amiri sevgili valimiz Cahit ÇELİK beye buradan çağrımızdır. Rica ediyoruz milletvekillerimizle birlikte belediye başkanımıza destekte bulunalım bu takım her ne kadar ismen belediyenin olsa da NİĞDE’mizin takımı bizlerin onur abidesidir. Sizin de desteklerinizle güzel birtakım oluşturulup NİĞDEMİZİN ülke arenasında reklamına faydanız olacaktır. BİLİYORUZ YÜRÜYÜŞÜ ÇOK SEVİYORSUNUZ BİRAZDA FUTBOL SAYIN VALİM ÇAĞRIMIZA KARŞILIK VERECEĞİNİZİ UMUT EDİYOR ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUZ” diyerek çağrıda bulundu.
VALİ ÇELİK’İN ÇAĞRIYA CEVAB GECİKMEDİ
Niğde Valisi Cahit Çelik taraftar grubunun çağrısına kayıtsız kalmayarak “Çayı demleyin geliyorum” mesajı verdi. 
Vali Çelik Sosyal medya hesabı üzerinden taraftar grubunun da çağrısını paylaşarak, “Sevgili niğDELİLER, çağrınıza kayıtsız kalmak mümkün mü? Futbol için de sahadayım! Gençler, çayı demleyin, önümüzdeki hafta İnşallah misafiriniz olacağım” dedi. 
Ziyaret günü ile alakalı kesin bir tarih olmasa da bu ziyarette ulaştırılacak talepler ve beklentilerin yanı sıra verilecek cevaplarda Niğde futbolu adına yeni bir dönemin başlangıcı olacağa benziyor.  
(Dahi GEDİK)

Vali Çelik Kayıtsız Kalmadı Görsel

Editör: Niğde Haber