Gürer: Hasat dönemi yaklaşırken ithalat hız kesmiyor! Gürer: Hasat dönemi yaklaşırken ithalat hız kesmiyor!

Saadet Partisi Niğde İl Başkanı Vedat Budak belediye yönetiminde hak temelli yönetim anlayışını benimsediklerini belirterek, “Hak Temelli Yönetim” anlayışımız, yerel yönetimlerde adalet ve şeffaflığı esas alarak halkın ihtiyaçlarına hak temelinde yaklaşmayı gerektirir” dedi.
Budak, açıklamasında şunları kaydetti: “31 Mart 2024’te yapılacak mahalli idareler genel seçimlerinde Niğde'mizin geleceğini etkileyecek önemli bir karar vereceğiz. Tüm hemşehrilerimi Saadet Partisi’nin İl, ilçe ve belde belediye başkanı, belediye meclisi ve il genel meclisi adaylarına oy vermeye davet ediyorum.
Saadet Partisi olarak bu seçimlerde size menfaatçiliğin, kayırmacılığın, israfın, savurganlığın, yozlaşmanın, hesaplaşmanın aksine; daha iyi bir yönetim anlayışı ve Milli Görüş belediyeciliği teklif ediyoruz. Yani artık öze dönme vaktidir diyoruz.
Saadet Partisi, yerel yönetimlerde her zamanki gibi “Adil Düzen” ilkesini temel alarak yönetimde adaleti, katılımı ve şeffaflığı esas almaktadır. Yereldeki sorunları birlik ve dayanışma içinde çözecek, adil bir paylaşım ve yönetim anlayışını benimseyecek, katılımcı istişare ile halkımızın refahını en üst düzeye çıkaracaktır.
Saadet Partisi olarak ”Hak Temelli Yönetim” anlayışı diyoruz.  “Hak Temelli Yönetim” anlayışımız, yerel yönetimlerde adalet ve şeffaflığı esas alarak halkın ihtiyaçlarına hak temelinde yaklaşmayı gerektirir. Ve hak sadece hak ettiğiniz için değil değil Hakktan geldiği, Hakk emrettiği için de sizindir.
Saadet Partisi olarak bu anlayışı benimseyerek belediyelerin yönetiminde ve hizmet sunumunda yeni bir çağ açıyoruz. Belediyelerimiz sadece hizmet üreten kurumlar olmaktan çıkarıp, halkın aktif katılımıyla şekillenen, halkın ihtiyaçlarına öncelik veren, halkın refahını artıran ve nihayetinde haklıya hakkını hakkınca veren dinamik yapılar hâline gelecektir.
Bu anlayış ile birlikte düşünecek, birlikte yürüyecek, birlikte yöneteceğiz.
(Haber Merkezi)